bugün

dindar olduğunu zannedenler akp ye oy verir.
Gordugum en sacma sapan onerme cumlelerinden bir tanesi
Sizin gibi din sömürücü olacagıma dinsiz damgası yerim daha iyi bakalım diğer tarafta hangisi daha agır basacak.
en az marksist - leninist gibi dini reddeden anlayışı benimsemiş bir terörist başına "namazında niyazında dini bütün bir insandı" demek kadar komiktir.
sözlüğe bakılırsa doğruluğu su götürmez önermedir.
ancak açıktan dinsizim diyenler hariç, kalpleri ancak allah bilir.
benim memleketim için yanlıştır .
1 buralarda ateist ve dinsize rastlamadım .
2 bizim chp lilerimizin çoğunluğu namaz kılar ,oruç tutar ,içki içmez hanımları örtülüdür .
3 burada dine küfretsen evvela onlardan sopa yersin
4 sayıları azdır ama iyi arkadaşlardır , trakyanın saadatlisinden sağlamdırlar
5 türkiye de böyle bir ilçe var onuda siz bulun .
dinsiz olduğum için değil, solcu olduğum için chp ye oy veriyorum.
Bir ak kalem beyanı. Doğru mu? Tabii ki de hayır. Chp'ye oy vermiyorum başka bir sol partiye oy veriyorum ama dinimin emrettiklerini de elimden geldiğince yerine getirmeye çalışıyorum. Çok takılmamak lazım böyle yazar söylemlerine.
ancak ve ancak allah'a şirk koşanlar tarafından kullanılabilecek bir cümledir. kimse kimsenin imanını sorgulama hakkına sahip değildir. hz.muhammed bile birisine müslüman değilsin deme hakkını kendinde göremezken, siz kimsiniz birader allah mı oldunuz başımıza dedirten saçma sapan önerme.
komünist olup chpye oy verip 5 vakit namazını kılan adam tanıyorum.
Ateistim chpye selam bile vermem.
zaten Kur'ân da sağ partilere oy vermeyen kafirdir yazıyor amk salakları .
Başlığı açan arkadaş. Müslüman takılıp akp ye oy verenlere nediyorlar aç internetten bi araştır bakalım..
Din ve siyaseti birbirinden ayırmadığınız için ülke bu halde sayın geri zekalılar.

iki namaz kılıyor, üç allah diyor diye gidip akp ye verin siz. Amipler.
Dinliler de hdp ye oy verir gibisinden bir yankı uyandıran yazarın açtığı basliktir.
Dindar olanlar chp ye oy vermez desek daha iyi olurdu zira chp başörtüsüne karşı camiye karşı okulda kurana karşı e mübarek müslüman buna oy verirmi akıl var mantık var.
Agnostigim chp ye burun kilimi vermem. ayrica hdp secmenleri arasinda ciddi bir dinsiz molotofcu stratejik humanist kesim var.
türkiyedeki siyasi anlayışın nerelere geldiğinin gerçeğidir.
sağ partiler çalıp çırpar hoş başa gelipte çalmayan liderlerin sayısı bir elin parmaklarını geçmez.
sol adı altında hdp sağa sola molotof atanları sevgi pıtırcığı olarak gösterir.
atatürk kurduğu chp nin şu an nerede olduğunu görse mezarından kalkıp partiyi havaya uçurur.
mhp desen sözde milliyetçi ama bence iktidara gelse millete en çok zarar verecek bir lidere sahip.
enteresan gerçekten.
akpye koyunlar veriyor, biz bir şey diyor muyuz?
Gereksiz provoke hedesi. irade hürlüğü denen bir olgudan haberi olmayanların yaftalama serüveni belirtisidir.
Dinsizim 1 Belediye seçimi Hariç CHP'ye oy vermedim.
doğru tespittir.

(bkz: hem laik hem müslüman olunmaz)
Yıkılamamayan bir fikirdir, insan önce kendini değiştirmeli sonra çevresini denir, tam tersi canlı kanıtıyım bu tezin ama
Bu fikir yıkılamaz.
Yıkılsa chp kalmaz.
Kalsa o chp eskisi gibi olmaz.
valla dinsizler kime oy verir bilmem ama münafıkların ve takiyyecilerin hangi partiye oy verdiğini biliyorum. hani şu paraları sıfırlayalım mı babacım diye soru soran zatın babasının partisi var ya! hah! işte ona.
(bkz: her müminin başımızın üstünde yeri yok) (bkz: kılıçdaroğlu)