1. 1.
  mutlu müreffeh daha aydınlık bulundugumuz ortamın düzgün edepli ahlaklı dini başlıkların daha çok açıldıgı sözlügün kapanma riski olmaması adına islam dininden bihaber yeni yetme toy dinsiz atesit tiplerin acilen silik atılıp sözlükten defetme eylemidir. evet..
  3 -4 ... cihaner
 2. 2.
  yine bir dindar terörü.
  3 -7 ... hastavilla
 3. 3.
  dinsizlikle kalmamakla birlikte dine küfür eden yazarlardır.
  2 -1 ... sogukalan
 4. 4.
  Silik yiyoruz. Yanlarında olsak kafamızı kesecekler. Daha sonra tekrar sözlükte işidin’in islamla bir alakası yok goy goyu yapacakla. Bu paradoks böyle devam eder.
  Müslümanlar özellikle islamcılar ağır ruh hastasıdır. En acı yanı bunun farkında olmazlar. Söyledikleri birbiriyle çelişir ama farkına varmazlar. Şu an anlamsız bir şekilde aklıma geldi arkadaşla tartışıyoruz; bana diyor ki, Allah’ın oğlu olur mu ya hiç ? Olmaz diyorum. Ardından soruyorum; yahu Kemal, Allah’ın evi olur mu peki ? Diyorum. Oluur ne var ki bunda diyor. Anlatabiliyor muyum? Komedi arkadaşım komedi. Boşver siktir et takma siliği falan.
  1 -3 ... esfender36
 5. 5.
  Hsktir ordan diyorum. Gayet müslümanım ve molozun biriyle din kaynaklı girdiğim 2 tartışma sonunda da çaylak yapıldım. Üstelik hakaretler havada uçuşmasına rağmen tartıştığımız(aslında o tartıştı) yazarın entryleri silinmedi bile.

  Yani durum tam tersidir. Eğer ktm'li aynasız olsaydım işin altında bir komplo teorisi arardım.
  1 -1 ... insectoidzz