bugün

(#46651252).
Kendi tabiriyle oksijen israfı biri.
bosver ozeli-tuzeli, virtual ortamlari....
gram delikanliysan ya benle,
he yok senin gelmeni bekleyemem dersende 007 yada mel melle bulusursun, yuz yuze deriz ne diyeceksek.
Sende o delikanliklik, o yurek, o bilek var mi, sen onu soyle.
bos yapma badeciiiiii!!!!!
frankçiğin ittir et onları başta 007 ve kedi memduh'u ,sen benim altıma gel.

sen yazsan razıyım ,öpüş.
adamın nicki ruhuna yansımış, bunu cidden tedavi edemeyiz, bunu anca xanax paklar git allah aşkına iyi bir psikatriste görün sen en iyisi, (dinsiz kitapsız kafir) adama hakarette etmiyoruz adamın nicki böyle, kişi kendinden bilirmiş sözünün gerçek hayatta real karşılığı olur kendisi.
sen ne demeye calisiyorsunda diyemiyorsun konusan burun?
arapçı yobazların içinden geçen sağlam, kaliteli yazar. delikanlı dediğin böyle olur işte.
Bu resmi bugün gördüm dinsiz arkadaşımızın geçenlerdeki başlığı aklıma geldi. (bkz: sözlükte karı ararken ibnelerin sulanması)
görsel
hayatinda turkiyede hicbir partiye oy vermemis biridir.
AKP li andavallarda iq sadece 2 (sayi ile: iki) oldugundan mantik soyle calisiyor : Akp karsitiysa demek ki chp li. sokmusum chp sinede, akp sinede.
sanal alemde eğer bi erkek bi kadını ölümüne savunuyorsa onun sevgilisisdir. merve denen zevat sevgilinse açaı açık beyan et bilelim haaa sevgilin olsa bile ben gereken neyse onu yazarım rus hamidosu seni. beni engelle engellemezsen ben engellerim.
Sevgilini de al git, evet..
Kız kısmetimi kapayacan!
şu entrysinden kadın olduğu kanlanmıştır: (#46754082)
bak usta senle uğraşmıyorum

uğraşan sizlersiniz ben değilim ben başlıkları siz frankı tanımlarsınız aramızdaki fark budur. siz ezik görgüsüz edep ahlak yoksunu tiplersiniz sıkıştığınız zaman zisler için tekk çare küfür etmektir. seni engelleyecdeğmi söylemiştim engelledim yazını okudum dışardan cevap vermeye geldim daha önceden çok yazdın inanmadınız fake hesabı olan o ç dur iftira atan devamlı beni poelemiğe çeken yalan dolan kim yazarsa oda o ç dur. umarım anladın. yazarlığızı yapın başlıkları tanımlayın yazarları değil okey.
Frank ciğim, istediğimi yazarım, sana soracak değilim. Nasıl olsa yönetimdeki sevgilin senin bir lafına siliyor sen ne istersen, o yüzden fazla dert etme.
Ayrıca benim uğraştığım senin şahsın değil, senin zihniyetindeki, senin kafandaki, senin gibi olan herkes...
Tanım: girilen bir entrye karşı yapılan açıklama.
kurt hadi neyse, tuyu falan varda, senin gotun donar, demedi deme )
Dinsiz kitapsiz kafir de kim mk! *

Evet.
görsel
iki bacak aramdan çıkana bak kafir abi hahhaha...
götü yiyen şimdi söylesin namus iki bacak arasındadır diye...
Kurt kıtlasa kafir güm traveler olur.
Buda benim iki bacak aramdan.
Lazım mı?))

görsel
Hshsha abi onu satıp 2 3 bira alırım, gönder gelsin mk..
30 yıl yurt dışında yaşadıktan sonra da'yı ayrı yazmamışım. Bence vatandaşlıktan atılmam lazım.
Bence dayak Yemen lazım jsjsj..
iki kafir kapışıyor nick altında enteresan.
(img:#2339423)
Salayım mı üstüne kurdu?