bugün

Burası zaten bir tımarhaneydi kaçıp gitmiş onun adına sevindim.
Akıl hastası bu kadın. Sürekli farklı nicklerle gelip, millete tepeden bakıp hakaret edip hesabını silip gidiyor. Tımarhaneye kapatılması lazım.
elimde bilgilerin var
..

Aq şizofreni!
Malum zihniyeti kast ediyorsun sandim.
Frank lan. Dinsiz kitapsız kadın yok ama dinsiz kitapsiz erkek var. Lazım mı?
hımm hesabı slip nik altıma gelip hesabı sildim uyarısı yapan zevat.

elimde bilgilerin var
içinde zerre erkeklik olsa kendini belli ederdi, sürekli farklı nickle gelmezdi.
Birazdan benim nickaltıma da küfür yazar hiç Şaşmaz..
Sen kimsin mk? Daha sıçtığın bok haliç'e inmedi. Sözlüğe geldiğin gün, Milletin üzerinden pirim kasma! ilk önce adam akıllı 3 5 entry gir de ne idüğün belli olsun,evet..
discord grubu hakkındaki normal bir eleştiriyi alaycılıkla karşıladığı için donuz listeme eklediğim üzmüş yazar. mutlu ama uzak olsun. en güzeli böylesi...
türkçeyi geç kızım yazılanları iyi anladın ben perdaha gelmem beni iyi tanırsın darkness sen burdaki gücünü yandaş çakal tayfasından alırsın ben sözlüğe hakim olmaktan formata uymaktan alırırm.

bi soru sordum ona cevap ver yaz görelim.

sıkıştığınız anda fake var dersiniz ama ispatıız yok varsa atın oda yok yemin ediyorum inanmıyorsunuz kıızm sizin fıtratınız nedir yaz ki onma göre yazalım neye inanırsınız?
--spoiler--
ayrıca uludağ sözlük şu an bittiyse, eski etkileşimi yoksa bunun da sorumlusu frank denen heriftir. neden mi? bu tipin yüzünden kaç kaliteli yazar çekti gitti ama zall’ın şeyinde değil bu durum. bizim niye şeyimizde olsun. herkes zaten ortamını oluşturdu, sözlük yönetimi de bu ve bunun fake hesaplarıyla sözlükte cirit atsın. umurumda bile değil.

--spoiler--

cnm benim yha demek yazarlar benim düşüncelerim yüzünden gitti. sen hiç benim üst taraf yazdığımı gördün mü görmedin çocuğun var demiştin bana geçen sene yemin etsene kimseye yazıp pislik yaptığımı edemezsin neden ben başlık tanımlarım üst tarafta yaza kişilerin düşüncesi beni alakadar etmez ama sizi alakadar etmiş olsa gerek anında mahlama başlıklar üretiyor serengetinin çakalları gibi topluc saldırı hakaretvari yazıyorsunuz bu benim elit yazar ve kişilkte biri olduğumu gösterir. sizler yazar uerine başlıklara odaklanır onu tanımlarsanız kimseyle hır gür yaşamazsınız. evet..
ezogelin değil kekogelin.
diskorttan kopup gelen fırtına.
Sen ne anlatıyon be abla?
erkekler gününde doğan karıya bak düşman götüne.
iy2 doğmuş olan yazardır anasını höpürdeteyim...
kısaltması dikk olmuş.

nikk alırken dikkat edin buna.
beni akepeliyim diye discorda almıyordu ama sözlüğe gelmiş...
noldu bu diskortçulara.
hepsi bokladıkları sözlükte.
Ben dayanamiyorum yuruycem artik selam Bayan.
bugün ardımdan atıp tutmuş nikine gıcık oldum falan demiş. dicort denen yerde ne yaptığını kim olduğunu falan biliyorum. az önce kim yazmış görmüyorum falan demişin bunu şıp diye görürsün? neyse kimseye takılma başlıkta yazanı tanımla sana ters gelen yazarları değil hanfendüüü.

görsel
Discord çöplüğünden kopup gelmiş.

Hani burası boktu grup kurmuştunuz noldu tilki gibi kuyruğunuzu götünüzün arasına sıkıştırıp geri geldiniz.
Frank görmesin, senin yan hesabın diye sker artık beynimi.
tam çükü vardır bunun demeye kalmadı itiraf etti.
Ben, yazarın eskilerden olduğuna, nickini yeni aldığına inanıyorum.