bugün

Hoşgelmiş yeni yazar inşallah kızdır.
yalarun.
dinsiz kitapsız kafir onun içinden geçer. pardon o anlamda demek istememiştim.
Kim bilir kimin fake si.
Hoş gelmiş inşallah kızdır.
Ben, yazarın eskilerden olduğuna, nickini yeni aldığına inanıyorum.
tam çükü vardır bunun demeye kalmadı itiraf etti.
Frank görmesin, senin yan hesabın diye sker artık beynimi.
Discord çöplüğünden kopup gelmiş.

Hani burası boktu grup kurmuştunuz noldu tilki gibi kuyruğunuzu götünüzün arasına sıkıştırıp geri geldiniz.
bugün ardımdan atıp tutmuş nikine gıcık oldum falan demiş. dicort denen yerde ne yaptığını kim olduğunu falan biliyorum. az önce kim yazmış görmüyorum falan demişin bunu şıp diye görürsün? neyse kimseye takılma başlıkta yazanı tanımla sana ters gelen yazarları değil hanfendüüü.

görsel
Ben dayanamiyorum yuruycem artik selam Bayan.
noldu bu diskortçulara.
hepsi bokladıkları sözlükte.
beni akepeliyim diye discorda almıyordu ama sözlüğe gelmiş...
kısaltması dikk olmuş.

nikk alırken dikkat edin buna.
iy2 doğmuş olan yazardır anasını höpürdeteyim...
erkekler gününde doğan karıya bak düşman götüne.
Sen ne anlatıyon be abla?
diskorttan kopup gelen fırtına.
ezogelin değil kekogelin.
--spoiler--
ayrıca uludağ sözlük şu an bittiyse, eski etkileşimi yoksa bunun da sorumlusu frank denen heriftir. neden mi? bu tipin yüzünden kaç kaliteli yazar çekti gitti ama zall’ın şeyinde değil bu durum. bizim niye şeyimizde olsun. herkes zaten ortamını oluşturdu, sözlük yönetimi de bu ve bunun fake hesaplarıyla sözlükte cirit atsın. umurumda bile değil.

--spoiler--

cnm benim yha demek yazarlar benim düşüncelerim yüzünden gitti. sen hiç benim üst taraf yazdığımı gördün mü görmedin çocuğun var demiştin bana geçen sene yemin etsene kimseye yazıp pislik yaptığımı edemezsin neden ben başlık tanımlarım üst tarafta yaza kişilerin düşüncesi beni alakadar etmez ama sizi alakadar etmiş olsa gerek anında mahlama başlıklar üretiyor serengetinin çakalları gibi topluc saldırı hakaretvari yazıyorsunuz bu benim elit yazar ve kişilkte biri olduğumu gösterir. sizler yazar uerine başlıklara odaklanır onu tanımlarsanız kimseyle hır gür yaşamazsınız. evet..
türkçeyi geç kızım yazılanları iyi anladın ben perdaha gelmem beni iyi tanırsın darkness sen burdaki gücünü yandaş çakal tayfasından alırsın ben sözlüğe hakim olmaktan formata uymaktan alırırm.

bi soru sordum ona cevap ver yaz görelim.

sıkıştığınız anda fake var dersiniz ama ispatıız yok varsa atın oda yok yemin ediyorum inanmıyorsunuz kıızm sizin fıtratınız nedir yaz ki onma göre yazalım neye inanırsınız?
discord grubu hakkındaki normal bir eleştiriyi alaycılıkla karşıladığı için donuz listeme eklediğim üzmüş yazar. mutlu ama uzak olsun. en güzeli böylesi...
Sen kimsin mk? Daha sıçtığın bok haliç'e inmedi. Sözlüğe geldiğin gün, Milletin üzerinden pirim kasma! ilk önce adam akıllı 3 5 entry gir de ne idüğün belli olsun,evet..
içinde zerre erkeklik olsa kendini belli ederdi, sürekli farklı nickle gelmezdi.
Birazdan benim nickaltıma da küfür yazar hiç Şaşmaz..
hımm hesabı slip nik altıma gelip hesabı sildim uyarısı yapan zevat.

elimde bilgilerin var