bugün

Din yok da don çok.
yaz amk başa yaz.
ulu mecrasında çeteleşmiş kendileri çalıp oynayan ser sefil tiplerdir. bunlar tek başına var olmazlar şifreli konuşmalarla birilirini çaylak ettirdikleri zaman gerekeni yaptık derler.
En azından kendini kısıtlamayıp suç işlemediği müddetçe istediğini yapmakta özgür olan kesim. Ayrıca inançlıdırlar çünkü inanmak sadece bir partiye oy verenlerin sahip olduğu inanış biçimi değildir. Öyle ya da böyle farklılıklara saygı duymayı öğreneceksiniz. Senin sahlep içmene karışmıyorsam benim birama da karışamazsın. Nokta.
Biri de çıkıp disko mu kalmış demiyor.
discoların bar tuvaletlerinde pantolon sıyırıp neler yaptıklarını gayet iyi biliriz.
tüm hayatını islam dinine hakaret etmekle geçiren halk artasında az muhterem denen tiplerdir. müslümanlara o kadar kin doludurlarki israili destekleyecek kadar gözleri dönmüştür. gerçi bunlar gemilerle aramıza gelen yahudilerin torunları türk olmadıkları gibi atanın ardına sığınıp türkçülük kemalizm oyunu oynarlar biz sizn cemlli evveliyatınızı gayet iyi biliriz.
Dincilerin sürekli eline verdiğimiz için bizi donsuz olarak nitelendirmeleri normal. Donla nasıl vereceğiz lol.
dinsiz olan bir kişi donsuz olmak zorunda mı. her açık giyinen dinsiz midir. kötü bir nitelendirme.
Frank lucas'ın dinsizlerle olan düşüp kalkmaları ile olsa gerek, dinsizlerin donsuz olduğunu ilk ağızdan beyan etmektedir. Evet.
Bi siktir git denilen dindoş zırvaları.

Arapları sevmemek insani bir duruştur.

Yıl olmuş 2023 it gibi üreyip oksijen israfı yapmak ne lan.
Kendi Aşağılık komplekslerini ehli sünnet vatandaşlarımız' dan çıkartırlar, oysaki bunlar o koyun dedikleri halktan daha yobazlardır, yıllardır milletin baş örtüsü ile uğraşmışlardır. Akp geldide bu zihniyetten biraz olsun kurtulduk.
müslümanlara ettikleri küfürü araplar üzerinden rehabilite eden serengetinin çakal tayfasıdır. evet..
Arapları hoplatmasıyla ünlü tayfadır...
görsel
tarikatlarda bade üstüne bade içen, nepotizmle göbek şişiren, üfürükçü hocalarda kendini üfleten dincilere her türlü yeğdirler.

Dinsizler, tarihin her çağında insan hakları için savaştı, ve her zaman özgürlüğün ve adaletin korkusuz avukatı oldular. -Robert ingersoll
sanal alemden ülke kurtaran tek başına iktidar olan 75 yıldır 5 yılda bir üfleme yapılan güruhtur.

biz üflemeden bıktık bunlar bıkmadı amk.
7/24 din, iman, ahlak diye kafa ütüleyen ama çerkez eskortlarla gününü gün eden şeref yoksunu tayfadır.

(bkz: müslüman uyuma dinine sahip çık)
Seyh şıh mezhep peşinde koşarlar.

Gerçekten çok yazık.
din gidince donun da gideceğinden bihaber tayfadır. ben bilmezdim.
sorsan müslümanım diyen gerçekte 7 / 24 islama düşmanlık eden gusül abdestiz gezen imansız izansız tiplerdir. uıtanmadan cenazelerini camiye getirirler.
--spoiler--
dinsiz olma evladım. inançsız biri olmak psikolojini alt üst eder. boşlukta yaşarsın.
--spoiler--
benim psikolojimi alt üst etmiyor ve boşlukta yaşamıyorum. belki de hiçbirimiz inançsız değiliz çünkü boşlukta yaşamıyorum. dini biliyorum zaten. insan hayatını yaşarken kimseye zarar vermiyorsa gayet güzel yaşıyordur. zaten boşlukta yaşamazsan boşlukta yaşamazsın yani tercih meselesi aslında. hayatı dolu dolu ve öğrenerek yaşayan niye boşlukta yaşasın. ahirette de ya cennete ya ceheneme gidiliyor zaten. sırf inançsızsın diye ona boşlukta yaşamak denilmez. herkes inançlı olmak zorunda değil. inançlı veya inançsız olmak da bir tercih meselesi. namaz kılmayan zaten direkt inançsızmış.
Dinsiz olma evladım. inançsız biri olmak psikolojini alt üst eder. Boşlukta yaşarsın.

Donsuz olma şekerim ayıptır.

inançlı ol manen güçlü olursun. Ok.
dinci yobaz tayfa olmaktan iyidir.
uzak durulması gereken en ufak yardım edilmemesi gereken veba mikroplarıdır.