bugün

valla dayı helal olsun ya... biz senin yarın kadar sövsek 7 ay çaylağız kafadan senin en fazla 3 günün var...
biz derken kimleri kastettiğini merak ettiğim yazar.

büyük büyük konuşmayı çok seviyor ya. fazla sanki o kadarı. kurtlar vadisi'nde değiliz ki?

çok korkuyorum;
"diriliş ertuğrul izlerken kılıç sallayan amcamız ters bir hareket sonucu rahatsızlandı. hastanede Uludağ sözlük'e girerek sakinleşmeye çalışan hasta daha da sinirlenerek doktorlara "leşinizi sererim buraya lanet laik kâfir insanlar!" diyerek saldırdı." diye haberlere çıkmasından.

abdestsiz yazdım nickaltına, affetsin.
Kendi hakkında birinci çoğulla konuşanlar kadar uyuz eden birşey yok. Memleket zaten rte, nihat doğan Vs gibi megolaman manyaklarla uğraşıyordu, şimdi birde bu çıkmış.
Biz, biz, biz..... Siz kimsiniz amk?!?
kendisiyle barışmak istediğim dedemdir..

elimden tutup beni camiye götürür müsün dede?
hiç kimse bu arkadaş kadar siyasal islamcı bir mevcudiyeti açık ve net anlatamaz..

baştan aşağıya riya, çıkarcılık, karaktersizlik ve ahlaksızlık timsali arkadaş..

bu toplumun kanayan yarası olan, insana yakışmayacak bütün vasıfların sahibidir..

her şey gün gibi ortadadır..
benim anlamadığım 2 ayrı başlıkta flood yapıp ana-bacı düz giderek 2 sözlük kuralını birden ihlal etmesine rağmen nasıl 1 günde çaylaklıktan çıkabilmiş?
onun ettiği küfürleri ben etsem şimdiye

10 kere silik yemiştim.

süleyman faktörü galiba.

https://odatv.com/images/...51812_l2.jpg?v=1527585798
Adamın biri hz isa (a.s ) zamanında zina etmiş ceza kesilip taşlanacak. Halk toplanmış. Gelmiş hz isa meydana. Bütün yüzler ona çevrilmiş tabi haliyle bakıyorlar kendisine ne diyecek diye. Demiş ki "içinizde günahsız olan kimse, ilk taşı o atsın" halkta derin bir sessizlik ve sükûtu hayal..

Küfür toplumsal yaramız. Dilimizi tutmuyoruz ki. Halbuki dilini tutamayanlar cennete giremez. Yalan bizde zina bizde gıybet iftira dedikodu bizde. Hakaret bizde. Küfür bizde. Kalp kırmak gönül yıkmak bizde. Kibirlenmek zeytinyağı gibi üste çıkmak bizde. Küfür bizde. Nasıl olacak bu iş böyle?..
iktidar torpillisi milleti tehdit edip ortalıkta gezen birde namaz niyaz diyen cambaz.
Anti islam Virali.
Şu herifi görüp hala müslüman olmayı başarabilen var mı acaba?

Ayrıca herkese ana avrat küfür eder, ona buna 'seni terörist diye fişletirim gibisinden laf eder, çaylak olunca da zall'a telefon açıp ağlar.'

Ya meczup diye ciddiye alınmayıp çaylağı kaldırılıyor. Ya da Süleyman soylu, Mustafa varank gibi boş tehditlerinden bir tek zall korkuyor.
Bu herifin ettiği küfürleri başkası etse 20 kere silik yerdi.

60 yaşındaki adamın yaptığı işlere bak. Ailesine yazık.
60 yaşında birey olmayı becerememiş ve 6 yaşındaki bir çocuk ruhu ile milleti bakanla vekille iktidarla vesaire ile tehdit edip korku ortamı oluşturmaya çalışan! Buna uludağ sözlük tarafından izin verilen ses cikartilmayan zevzek!
arkası saglam dini muktedir yazar. saygı duyun lan.
moruk herif dün sözlükte rezil olup

üstüne bir de apateist olduğu ortaya çıkınca

sahte hesapları ve etrafına topladığı kolpacılarla saldıran

of lu götveren.
ateist olduğu ortaya çıkınca topuklayan moruk.
reyizin bütün bunlardan haberi olsa

amca oğluna fizana sürgün

bu küfürbaz moruğa da kılıca oturma

cezası verirdi.