bugün

Mıydı ayrı yazılır.

Fosiller var fosiller.
bundan 65 milyon yıl öncesine kadar vardı. bir asteroit onların belki sonu oldu fakat bu onların var olduğu gerçeğini değiştirmez. günümüzde zaten sergilenen fosiller ile var oluşları hakkında hiçbir şüphe kalmamaktadır.
cübbeli mod on
dinozor fosili deyü yerin altından çıkartılanlar düzmece fosillerdir. eğer gerçek olsalardı kitapta olardı. zaten kitapta dünyanın yaşı en fazla 10-15bin ne o öle 6 milyar neyim.
cübbeli mod off.....
tabi ki ;

çakmaktaşların dinazoru (bkz: dino)
düz dünya teorisinden sonra bu mu çıktı şimdi? buna mı inanamıyoruz?
Hala varlar çıkın istanbul trafiğine örneklerle mevcut.
inanamıyorum.
bazı düz dünyacı hristiyan yobazları dinozorlara ait olduğu iddia edilen fosil kemiklerini şeytanın insanları kandırmak adına toprak altına gömdüğünü falan iddia ediyor. bilemiyorum.
Rte ye sormak lazım. Her boku bir tek o biliyor.
bilimin söylediği şeylerin yüz yıl içinde ciddi oranlardan fazlası yalan çıkınca insanın inanası gelmiyor. modern bilim ne yazık ki paranın oyuncağı olmuş durumda.

ilaç firmalarının gıda firmaları ile ortaklıkları ( ve ortaya çıkan pislikleri ), çarpıtılan tarihsel bilgiler, teknoloji şirketlerinin istihbarat şirketleri ortaklığı, bilim dergilerinin sahipleri, antropoloji/psikoloji biliminin nasıl kötü amaçlarla kullanıldığı ve okullarda öğretilen psikolojik teşhis / tedavilerinin nasıl kapitalist amaçlarla kullanıldığı ve gerçeklerin saptırıldığı...vs.vs

Kısaca bilim tekelleştiği için ( ödüller/dergiler ve bunlardan oluşan dökümanlarla verilen eğitim yoluyla ) insanın her duyduğuna inanası gelmiyor. Çünkü bugün bilim ( özellikle bazı alanlarda ) gerçeklerle değil, gerçek gösterilenlerle ilerliyor. Yoksa bilime karşı olmak, bir insan için aptallığın, "müslümanım" diyen için müslüman olamadığının kanıtıdır.

insalığın bilime karşı yeni bir bilime ihtiyacı vardır.

dinazor var mı ? bak onu bilmiyorum .