bugün

peki dinler yalansa bana somut bir olay göster, bana yaratıcının ve dinin olmadığını kanıtlayan bir olay göster ki bende inanmayayım. bıkmadınız mı artık insanların inançlarıyla uğraşmaktan. dinlerin yalan olduğu gerçeği! diyor, bak bak bak. şimdi kalkıp bende görüşlerimi belirtsem o zaman adımız laf salatası yapıyor oluyor. güzel kardeşim araştır, öğren ondan sonra dinlerin yalan olduğunu ortaya çıkar. emin ol ki sen araştırdıktan sonra kimsenin söz söylemeye hakkı olmayacaktır. sadece birazcık araştırma.
eğer ölüme inanmıyorsan uyuma!
eğer dirilmeye inanmıyorsan uyanma!
(bkz: hz lokman)
kesinlikle katıldıgım önermedir. öylesine etkilemiştirki insanları bu saçmalıklar daha bin yıl geçse hala inanalar olacak gibi duruyor neyse takılsınlar aga sen keyfine bak.
(bkz: din kitlelerin afyonudur)
dinler benim gözümde ülke gibidir. ülke kurmak için savaşırsın, insanlar toplarsın, yardım alırsın vs.
insanların kaçtığı gerçektir. Ama kabullenme vaktiniz gelecek.
doğruysa bile en fazla bir tanesi doğru olabilir. her halükarda dinler yalandır.
(bkz: boşa yaşıyoruz götümüzü kaşıyoruz)
insan eli değdiyse %99 yalandır. Değmediyse ki biz değmediğine inanmayı seçiyoruz o zaman %100 yalan değildir.
(bkz: allah yok din yalan)
şurada başlık uplayan bir kişi din felsefesi bilerek konuşsa gam yemicem.

hükümete kızdığından ateizme koşup, bir yandan da ateizm hakkında hiç bir şey bilmeyen bir nesil yetişti.

islam olumsuzlama ile geçen ömürler, ama sorsan birisi tanrı çürütmesi bilmez.

isteyen istediğine inanabilir ona lafım asla yokda, cehalete benim tepkim.
güncel Önemli Başlıklar