1. 1.
    allahsiz işletmecilerin müşterileri yolmak için araç olarak kullandıklari çaydır. 1 adet kağıt bardakta çaya 5 lira isteyen bir isletmecide ticaret ahlaki, vicdan, haya ve edep yoktur, olması imkansızdır.

Bolu'dan Ankara'ya giderken Düzce yakınlarındaki Konukoğlu dinlenme tesisi adındaki yamyam yuvasinda durmayiniz efenim, bunlara para kaptirmayiniz. Her şeyin fiyatı normalin 3 ila 4 katı düzeyinde. "En ucuz herhalde çaydır, bari çay alayım" dedim, 2 dakikada burnumdan getirdiniz kitapsizlar.

dinlenme tesisinde 5 liraya satılan çay
    dinlenme tesisinde 5 liraya satılan çay
    7 ... fizyokrat
  2. 2.
    yürek hoplatır starbokta kahve içiyom yala hissi verir.
    ... yoruldum mk
  3. 3.
    Kapitalizm de bulunan serbest piyasa şöyle işler;

-Eğer birisinin bir şeye ihtiyacı varsa ve başka karşılama yolu yoksa bu durumda onu sikin.

Evet aynen böyledir. Havalimanıdır, uçaktır, feribottur, dinlenme tesisidir. Burada başka alternatifler olmadığı için sizi güzel soyarlar. Kaçışınız da yoktur.
    10 ... keyf kahyasi
  4. 4.
    Dinlenirken geçirmişler ayak üstü.
    3 ... duygusuz adam 2
  5. 5.
    Termos ve sallama çay ile bertaraf ettiğim kazikcıların çayıdır.
    içmeyin efendim.
    3 ... atlant isten gelenadam
  6. 6.
    kdv side 37 kuruş vay arkadaş. bu devlet bu aldığı vergilerle var ya bizi krallar gibi yaşatması lazım nereye gidiyor bu paralar ?
    1 ... liilith
  7. 7.
    bence fiyat çok iyi. dinlenme tesisinde gözleme ve çay için kredi çekenler var düşün artık fiyatı.
    ... masklavi
  8. 8.
    2004 yılında 50 kuruşluk pop kek denilen şeyi 3 liraya satmışlardı bana. hayır yani şekerim düşmeseydi mümkünü yok almazdım. bu dinlenme tesislerine bir el atılması gerekiyor. eved.
    1 ... vasat bir yazar
  9. 9.
    Evlat acısı gibi çöker yüreğe.
    insan silkelemenin legal yoludur, asap bozar.

Ne demek içme, kafana zorla silah mı dayıyorlar zihniyeti?!
    işte hep bu zihniyet yüzünden ülkenin düştüğü acınası durum!

Ahlaksız olmanin bile bir haddi hududu olmalıdır.
    Burası Türkiye' dir ve çay en çok tüketilen içecektir, ben yolcuyum, sen de dinlenme tesisisin.
    Ordan bakınca gerzek mi duruyoruz ulan dingoz!

Nerde devlet, nerde yönetim?!

Not: bolu -ankara arası, Düzce yakınlarında, konukoğlu dinlenme tesisiymiş, yazın bir kenara!
    15 ... zeytinyagli dolma kalem
  10. 10.
    20-25 dakika içerisinde yoğun bir karın ağrısı yapmaktadır. hem ağzından içeri gönderdiğin çayın kalitesi(zliği) hem adama parayı verirken alttan şey ettikleri fiyattan dolayı yoğun karın ağrısı yapıyor.

en son 1,5 ay önce eskişehire giderken 2 kahve 1 çay aldık. dedik 20 liraya çıkarız hadi olsun 25 lira. 10+10+5 şeklinde. 50 lira verdim para üstü 5 lira verdi ya lan. arkadaş kasiyere gülücük attı halit akçatepe moduna girip "paranın diğer üstü nirdeee" der gibi. tık yok. ben gülücük attım o da geri gülücük attı. ama gene para üstü yok. en son çare 3.arkadaşa sesli şekilde dedik sen de bir gülümse belki paramızın üstünü verir diye ama "başka para üstü yok" dedi. 17,5+17,5+10 lira imiş meğerse.

dinlenme tesisinin önüne işaret koyduk bir daha oradan geçerken durmaya falan çalışırsak transit geçeceğiz artık..
    8 -1 ... mel mel bakan gibson