1. ?.
  sabancısever olabilir.
  9 ... sifrem1234
 2. 0.
  selam'ın sadece dinle ilgili olmayan, hatta küresel bir olgu olmasıya alakalı bir durum ve öznesi kişi.
  ... htgg
 3. 1.
  islam dinine mensup olup ben hz.muhammed'e(kültürü,davranışı,hayatı vs) uymuyorum diyen zaten müslümanlıktan çıkar ve mürted(müslümanlıktan inkârı neticesinde çıkan,kâfir(inkârcı) olur).hz.muhammed bir fasık kimsenin sözünü bile ölçüp,biçmemizi öğütlerken.böyle bir inkârcının kendi paçoz sözde imanı gibi bizimkinide"selam kültürdür verme(hz.muhammed'e uyma)"diyerekten kendi gibi bizide inkârcı yapmaya çalışabilir.asla inanmak değil,takmamak gerekir.
  -1 ... dipsizkuyunundibindekikuyu
 4. 2.
  bir yahudininde dini ile gerçekten alakası yokken selam("şalom aleyhe"yahudi selamıdır) vermesi o kişinin hakkıdır.özelidir.kimse karışamazken.birinin gelip verme demesi,o kişin o yahudiyi tehdit ettiğine,zorbalık yaptığına neticesinde zalim bir insan olduğuna kanıttır.mazluma kimlik sorulmaz.bu zalime hakettiğini vermek gerek.
  ... dipsizkuyunundibindekikuyu
 5. 3.
  islam dininin bütün olduğunu bilmeyip veya inkâr edip.dinin içinden hz.muhammed'in kültürünü inkâr edip,sonuçta dinden çıkan ve islamı tahrif etmeye çalışan birinin entry sini okuyup,müslümanlıktan çıktığına(biliyor yada bilmiyor) şahitlik etmek ne kötü ve üzücü şey.
  -1 ... dipsizkuyunundibindekikuyu
 6. 4.
  (bkz: nabza göre şerbet vermek)
  1 ... anjelika
 7. 5.
  (bkz: laymen)
  ... selowest
 8. 6.
  ağız alışkanlığı olabilir.
  ... rsmsqt
 9. 7.
  nesildaş yazarın sıçma önermesidir. ilk okul kaçtasın sen ki dini bilgilerin bu kadar karışık ve saçma denilesi önermedir. selam alıp vermeyi nasıl dinle ilişkilendirdin ilginç doğrusu...
  ... egzotikayi
 10. 8.
  en cok counter strıke de gorulur bu tıpler.
  2 ... neptun otesi bolge