bugün

şimdi bu hoca osurduğu zaman mangalda kül bırakmaz. işte bir dincinin klasik tavrı. kötü olan da bu ite toz kondurmamaya çalışan yoldaşları .
Bu toplum artık kusturuyor insanı dedirten cinsten haberlerin sadece bir kısmı. Bu toplumun beyni niye s*kiyle yer değiştirmiş durumda? işin ilginç yanı bu rezilliklerde parmağı olanların hep aynı tarafın insanı olmaları. Kusuyorum Allah'ım kusuyorum. Kaldırmıyo midem artık.
eskiden toplum felç olurdu böyle şeyler yazılınca.

toplum olarak resmen yalama olduk valla...
artık şaşırtmıyor.

https://m.mynet.com/din-k...-taciz-etti-yasam-3919592
dinci kesim çocuk tacizine alışkındır ama bu sapıkların devlet okullarından uzak tutulması lazım. gitsinler kendi muhitlerindeki dincilerin çocuklarıyla seks yapsın köpekler.
posta gazetesi 2,3 sayfası sıradanlığında bir haber. artık en az 5 ve erkek çocuğu olmadan şaşırmıyor insanlar. hoş neye şaşırırsa şaşırsınlar 21 gün kafi.
posta gazetesi 2,3 sayfası sıradanlığında bir haber. artık en az 5 ve erkek çocuğu olmadan şaşırmıyor insanlar. hoş neye şaşırırsa şaşırsınlar 21 gün kafi.
idam şart. Partiler Vekiller işlerini yapmıyorlar. Bu vebaldir. Allah bunun hesabını önce siyasilerden soracak buna emin olun. Sonra halk bunu istemekle mükellef. Asmadan düzelmez. Şerefsizlere acımayacaksın. Meydan yerinde asacaksın oc larını. Lamı cimi yok. idam farz. idam da rahmet var. idam geri gelmelidir. idamsız bu ülke d ü z e l e m e z.
Kripto fetöcülerın işi bu.fetocu öğretmen yakalanacağını anladığı için kızları taciz edip fetoden değil de tacizden tutuklanayim hemde toplumda en güvenilir branş olan dün kültürü hocalarını lekeleyeyim kumpasini kurmuştur.
Adamcağızın günahını almadan önce bir Diyanete sormak lazım. Caiz mi değil mi diye?
Birgün bu klasik geyiği diyeceğimi hiç tahmin etmezdim ama.
Ş a ş ı r m a d ı m.
Öğretmen alımlarında din kültürü öğretmenliği her zaman top 3'teydi. Her tarafta dikab öğretmenleri var. Sayı bu kadar fazla olunca her türden kişi var. Ateist din kültürü öğretimenleri bile var.
Ensar vakfı dıptıs dıptıss.
ben hangi partiye oy verdiğini tahmin edebiliyorum.
Dört garı alabilmek için şeriat bekleyen sapıkların doluştuğu ülkede şaşmamak gerekir.
gülün adı islami versiyon.
görsel
(bkz: bunlar müslüman adamlar)
islam'da normal olan olaydır.
Din kültürü öğretmenliği ile alakası yok. insanlıkla alakası var.
Beni Şaşırtmayan olay.

https://m.mynet.com/din-k...-taciz-etti-yasam-3919592
güncel Önemli Başlıklar