1. 1.
  kendi arasında bile binlerce parçaya ayrılmış bu bakteriyel yapının hepsinin güya bir üst akıl tarafından sunulmuş olmasına rağmen yine de eksikleri ve kusurları bulunması bunun en büyük kanıtıdır.
  4 -3 ... jokerlekonkenoynayanadam
 2. 2.
  bak şimdi din kelimesini kaldır, tuvalete git aynaya bak ve ben hastayım diye anır, belki turan dursun gibi tuvalette aydınlanırsın hadi şimdi sktr, git yat. ergen ateistçik.
  1 -4 ... seruven44
 3. 3.
  Takıntıdır. Ölüp cennete gideceğine inanan insanların takıntısı. Bu öğretileri yayanlar hep rahat etmiş. Muhammed'in eş sayısı vs. Bir altındaki Ruhban sınıfı hep rahat etmiş. imamların 4.400 tl maaş alması gibi. Geri kalan alt tabaka ise şükretmesi ve çektiği cefaların öteki tarafta mükafatı olacağı inancı ile yaşayıp toprak olup gidiyor.

  Delil deyince 1.400-2.000 sene önce yazılan kitaplar efsaneler felan deniliyor.

  Ama o kitabın yazıldığı veya efsanenin gercek olduğunun bir delili yok.

  Tek delil kendisine öğretilen koşullanma.
  3 -1 ... benimhalaumudumvar
 4. 4.
  insanoğlunun sonsuz olarak düşündüğü bir kavrama bağlanma zaafiyetinden ve acizliğinden kaynaklanan hastalıktır. Çünkü hep bir umut olsun ister bir yerlerden bir ışık vursun ister, zayıf insanlara motivasyon katan dindir çünkü başka tutunacağı dalı yoktur.
  1 ... senkimbenkim
 5. 5.
  Oğlum akılsız adamım. Maaş+ lojman+ namaz+ saygınlık. Offf offfffff diyorum sözlük.
  ... kontrollu insan
 6. 6.
  Bakara 9:
  Allah'ı ve mü'minleri aldatmağa çalışırlar, halbuki yalnız kendilerini aldatırlar da farkında olmazlar.

  Bakara 10:
  Onların kablerinde hastalık vardır. Allah da hastalıklarını artırmıştır. Yalan söylemelerinden ötürü onlara acı bir azab vardır.

  fazla söze gerek var mı?
  1 ... pitislarin hamcisi