1. 1.
  bazı mezheplerde haram olan durum * * ama doğrusu sakıncası yoktur.*
  2 -1 ... anitta
 2. 2.
  önünde internet gibi derya deniz bir bilgi hazinesi olduğundan bihaber! bünyenin hiç araştırıp etmeden sorduğu soru. geçmeyen ergenlikleri de ben merak etmeye başladım şimdi bak. dur araştırıp bakmak yerine bir forum sitesine* sorayım.
  3 ... bedevix
 3. 3.
  5 saniyelik bir arama ile ulaşılabilecek olan veriler.

  yazılanlar bir yana yaradanın yarattığı bir hayvanı beslemek büyütmek ne diye zararlı veya günah olsun? sadece uyman gereken bazı temizlik kuralları var o kadar. onları da zaten biliyor olmalı her kişi...
  1 ... enes
 4. 4.
  (bkz: dinimiz derken)
  (bkz: uludağ sözlük ün dini)
  6 -7 ... oneqeno
 5. 5.
  islam dininde değil arap kültüründe olan köpeğe pis bakan yaklaşımın eseri olarak gelen kulaktan dolma bilgilerin yerleştiği yanlış yerdir.
  2 ... iktidarsiz jigolo
 6. 6.
  caiz olmadığının bana üstüne basa basa söylenmesi yüzünden, evde köpek besleyememe durumudur, konusudur. ne yani, beslesem ne zararı var? hepimiz mi günaha gireceğiz? halbuki bir sibirya kurdu istiyorum sözlük...
  1 ... fadetoblack
 7. 7.
  dinimizin sol üst katının en ücra köşesindedir.

  (bkz: leküm diniküm ve liye din)
  ... t bag
 8. 8.
  (bkz: sozlugumuzde baslik acabilmenin onemi)
  ... der meister
 9. 9.
  neymiş efendim köpek olan eve münkerle, nekir girmezmiş. bu durumda sevap ve günahlarımızı kim yazacak? o halde cennet ya da cehenneme de gidemeyiz. alalım eve 5 tane köpek arafta kalalım, bu durumda dünyada hayalet olarak kalıp, milleti korkutarak eğlencenin dibine vururuz.

  asıl sorun şudur ki evde köpek beslemek, köpeğin taşıdığı parazitlerden dolayı sağlıksızdır. kişi bunu bilsin yeterdir. en makbulu bahçede bakılanıdır.
  1 ... the she
 10. 10.
  herkesin dininin kendi diniyle aynı sanan yazarın açtığı başlık.
  (bkz: islamiyette evde köpek beslemenin yeri)
  (bkz: hristiyanlıkta evde köpek beslemenin yeri)
  (bkz: yahudilikte evde köpek beslemenin yeri)
  ... gaancik