bugün

müslümanlığın doğru olduğunu bildiği halde hava yapmak için, bi iki yerde kız kaldırmak için ateist olan şahıstır.

edit: ahaha. ciddiyim lan, bırakın bu artist olma havalarını. ahah... pardon tutamadım kendimi. ahahahaha....
müslüman bir toplum da yetişdiği için belli kültürel öğeleri bünyesinde barındıran kişidir.
bahsi geçen sözün dinle alakası olmadığını bilen ateisttir.
terbiyemi bozmayayım diyorum ama daha ilk entryden ateisti "kız kaldırmak için tanrı yokmuş gibi konuşan kişi" görme eşiği geçilmiş oluncaelden bir şey gelmiyor.

bir arkadaşıma söyledim bunu az önce, kız kaldırmak için ateistim diyenler varmış diye. o da bana "demek ki ateistler iyi sikiyo ki, müslüman kızlar ateistim diyene hemen veriyorlar" dedi.

yani insan olan kendisine bunu yaptırmaz sayın islamcı. kendine de yapma kimseye de yapma. ne olduğu hakkında hiçbir fikrin olmayan şeyler hakkında fikir belirtme. atıp tutarken ofsayta düşme. sonra ezilirsin altında kalırsın.

tüm sözlük bayanlarından özür dilerim. söylediklerimin hiçbirinizle alakası yok. sadece yukarıdaki cümlenin tek mantıklı açıklaması bu.
bir nevi deyim kullanan ateisttir, ayrıca bilir ki ensen niye kalın sorusunu cevaplamak için kurt olmaya gerek yoktur...

edit 1; ateist olunca daha rahat kız kaldırılıyor da bizim niye haberimiz yok...
edit 2; (bkz: kız kaldırmak)
atasözlerinde mecazlı söyleyiş olduğunu bilen ateisttir. bilmeyenlere de duyurulur.
nasıl ki "yiğidi öldür hakkını yeme" demek için hakkı yenmekte olan öldürülmüş bir yiğitin varlığı aranmıyorsa,

söz konusu latife için de dini bütün bir müminin ve dine söven bir gayrimüslimin bulunması gerekmediğinin ayrımına varmış, en az ilk okul mezunu ateisttir.

ilk okuldaki ezberci eğitimden hep unutuldu müdür bu bilgiler.
(bkz: kozmosa küfreden ateist olsa)
(bkz: gibi)