1. ?.
  maldır açık net , ulan hayır bu adam oy kazanması için ne kullanacak başka ? biri atatürkü biri türk milliyetçiliğini biri kürt milliyetçiliğini kullanıyor , biri aleviliği , biri ülküyü , biri biji biji yi kullanıyor. dini bütün adamlara dini kullanıyor diyenler dinsizdir.
  -3 ... taksiciye yol soran sperm
 2. ?.
  kendileri genelde kafirdir.
  -1 ... hugo barrett
 3. ?.
  Mal olduğu tartışılır ancak fikri yadsınamaz bir gerçektir.
  ... draculaya inanmayan sivrisinek
 4. 1.
  "mal" hakaretini üstüme almadan şahsımdır dediğim başlıktır. Hemen konuya girelim, neyi kullanacak başka demiş. Bir şey kullanmasına gerek yok ki, dürüst olması yeterlidir. Halkın ihtiyaçlarını gözetmelidir, nedir bunlar? Emekliye verilen zamların yetersiz olması, asgari ücretin düşük olması, yoksulluğun git gide artması, her şeyin zamlanması. Enflasyon kapıda haberiniz yok sizin. Kalkmışlar miting meydanlarında yok yol yaptık/yapacağız, konut yaptık/yapacağız gibi vaatler ile karşımıza geliyorlar... Önce bahsettiğim, halkın gerçekten ihtiyacı olan şeyler ile ilgilenin. Halkın yoldan ve konuttan daha çok kendisine gerçekten lazım olabilecek şeylere ihtiyaçları var.

  Bak arkadaşım, bu ülke islam ülkesi olarak geçiyor insanların en zayıf yeri dini değerlerdir. Bunu da bazı kişiler çok iyi kullanıyor ve yıllardır başarılı oluyorlar. Şimdi gelelim sıkıntı kısıma, din oyuncak değildir öncelikle bunun bilincine varınız. Din, siyasete alet edilmemelidir, kutsal kitap miting meydanlarında abdestli olup olmadığı belli olmayan kişilerce ele alınıp sallan mamalıdır. Makarna, kömüre ve yoksulluğa çok bayılıyorsunuz anlaşılan? Ya da tuzunu çok kuru? Açık söylemek gerekir ise, istersem umurumda bile olmaz bu halk, ama yokluk görmüş bir adamım ben. Zaten bu seçimlerde sonuç yine değişmez ise, işte o zaman umurumda olmayacaklar çünkü artık başlarına nasıl bir felaket gelirse gelsin bunu hak edecekler bilmem anlatabildim mi?
  1 ... pisagor01
 5. 2.
  Siyaseti sadece atatürkcülük, milliyetcilik, din istismarı ve kürtcülükden ibaret sayanlar sadece mal degil ayrıca neyse tabiri yazmim..
  ... hercool