1. 1.
  bir tek müslümanlar arasında yaygın olan tutumdur. başka bir dinden olup da dini konularda kışkırtılınca insan kesmeye meraklı olan kimse yok denecek kadar az.

  sebebi merak konusudur. müslümanlar bunu açıklasın.

  bir kilisenin ortasında isa'ya veya sinagogta yehova'ya sövseniz, polis çağrılır, dışarı atılır, huzuru bozmaktan ceza yersiniz, o kadar. sinagog israil'in yobaz mahallelerindeyse dayak yeme ihtimaliniz de var. diğer taraftan, bu işi avrupa'daki en yobaz sinagogta yapın, kimse size dokunmaz, çünkü aptal değiller.

  oysa müslümanlar arasında "dinime hakaret edildi" diye, değil hakaret edeni, alakasız kişileri bile öldürmeye eğilimli çok kişi var.

  niye böyle?

  not: eksi vermek açıklamak olmuyor çomarlar. birisi "islam terör dinidir" dese, karşı çıkmak için sıraya girersiniz. fakat meselenin özüne işaret eden gayet makul bir soruya cevap vermeye yanaşmıyorsunuz! sebep?

  hayır, sorunun özünü konuşmaya yanaşmayıp, saçma sapan "islam terör dinidir" "hayır, değildir" tartışması yapmak daha mı doğru?
  22 -8 ... rumeli71
 2. 2.
  sıçtığı bok henüz marmara'ya varmamış cahil çocukların anlamadığı eğilimdir.

  yavrum, 800 kelime ile türkçe konuşan cahilim, başlıkta 50 karakter sınırından bihaber evladım... neyse, bir şey demiyorum...
  7 -4 ... rumeli71
 3. 3.
  gasp kültürü olduğu için başkalarının da hayatını gaspetmek çok kolaydır. cihat çuvala sığmaz hep bir yerden cortlar. cihat dedin mi herkes kem küm gak guk etmeye başlar. verecekleri düzgün bir cevap yoktur. zaten bu kadar çok cahilin dinde toplaşıp aslında tek dertleri çapulculuk mala cana gasp tecavüz olmaktan başka bir şey olmadığı defalarca kanıtlanmıştır. ota boka bahane ararlar. güya dini yayıyorlar sahi bir isid vardı ne oldu.
  4 -1 ... kakandoboy
 4. 4.
  Fanatik dindarlarda görülür. Membağı yan baktı diye adam kesen orta Doğu ülkeleri olsa da tek tük Amerika Çin Hindistan da da görülebilir.
  3 ... uzay muhtari
 5. 5.
  https://www.youtube.com/w...;t=18s&has_verified=1+
  ... cilveloy nanayda
 6. 6.
  bazı oynak terörist yobazların "sizin güvenlik güçleriniz, sınırınızı izinsiz geçip, bayrağınızı indirmeye çalışan rumu vuruyorsa, biz de dinimize laf edeni öldürürüz" diye açıkladığı eğilimdir.

  şimdi ben buna uluslararası hukuka göre sınırlarımızı korumaya ve zor kullanmaya yetkili olan güvenlik güçleri ile durumdan vazife çıkarıp, "allah ü akbar" diye bağırarak saldıran terörist arasındaki farkı mı anlatsam, yapılanın kimin toprağında yapıldığını mı sorsam, hele ki olayla hiç alakası olmayanları öldüren kafanın neyin kafası olduğunu mu sorsam...

  neyse...
  5 -3 ... rumeli71
 7. 7.
  Dinde bile kafirin öldürülmesi emrediliyor. Söyleyeceğim bu kadar.
  1 ... vexillarius of theodopolis
 8. 8.
  devlete yakışan bu:
  https://www.sozcu.com.tr/...gozaltina-alindi-6053399/

  videonun sonunda linç girişiminde bulunmaya çalışanlar ise sizler gibi yobaz tayfa.

  vatanını koruyacak adam bayrak indiren meczuplarla değil memleketine bayrak çekenlerle uğraşır.
  (bkz: incirlik)
  -1 ... cilveloy nanayda
 9. 9.
  ayrıca o rum belki de bayrağı öpecek ve inecekti.
  bayrağa ulaşamadı bile.
  yobaz niyet okur, duyduğu paranoyanın gücü nispetinde bir hızla, doğrunun anlaşılmasına fırsat bırakmadan tepkisini verir.
  takkeli de olur takkesiz de.
  -1 ... cilveloy nanayda
 10. 10.
  bazı yobazların üstün saptırma gayretleri sebebiyle, "mevzuyu saptırmaya teşne olmak" diye ayrı bir başlık açılmasını gerekli kılan eğilimdir.

  "bayrak indirmeye kalkanı vurmak doğru mudur" sorusunu tartışmaya çok meraklıysan, aç başlığını tartışalım.
  1 ... rumeli71