bugün

(bkz: Habervaktim e malzeme olsun diye başlık açmak)
yapılması gerekendir ama imkansızdır. dünyada insanlar araştırmaktan çok inanmaya yönlendikçe bu imkansızdır. insanlar çaresizdir ve onların elinden tutacak bişey olmalıdır gökte. insanlar bunun için inanmak isterler.
''eğer tanrı yoksa onu yaratmak gerekecektir.''
akp döneminde olmuştur.
Yapılması gerekendir.

Bazen düşünüyorumda hristiyanlar ve yahudiler filmlerle dinlerini yaymakta, göstermekte, özendirmekte. Biz ise uzaklaşıyoruz her geçen gün. Acaba yanlışmıki yaptığımız. Yoksa sıkıntı müslümanlıktamı.
(bkz: Allahsız Kitapsız Parti)

(bkz: Allahsızlığı yayma kürüsü)
başarıya ulaşması muhtemel kampanyadır.

Bazı yobaz anüs kıllarını tedirgin eden kampanyadır.
dinci geçinenlerin farkında olmadan yaptığı kamyanya. dine verdikleri zararı bilselerdi keşke.
Peygamber Efendimiz (s.a.v.) buyurur: “Allah diyen bir tek kişi kalmayana kadar kıyamet kopmaz.”

(Buhari, Müslim, imam Ahmet)

Ayrıca kıyamet alametlerinden birisidir, devam edin sur üflenince götünüzü belki ben görmem ama başkaları görecektir.

(Gelecek nesile kısa bir nottur.)
cemaatlerin ve siyasi partilerin sebep olduğu ve itina ile yürüttüğü kampanyadır. % 100 bitirmeleri mümkün değildir ama ciddi yara verdikleri kesindir.
bin yıl sonra sonuç verebilecek kampanyadır.
(bkz: ah şu trolller)
cemaatlerin başarı ile yapdığıdır .
asla başarıya ulaşılamayacak kampanyadır. zira insanlar her zaman doğa üstü bir yaratıcıya sığınma ve inanma eğilimindedir. din deyince akla sadece islam gelmemektedir. tüm dinler de düşünülürse din asla bitirilemez.
Insanların dini inancı nerenize battı şeklinde sorduran kampanyadır. Hani vicdan hürriyeti, nerde la o ?
dini bitiren program * !!! % 100 çalışıyor
link:
http://www.armutoyun.com/oyun.php?oyna=1353

sorun olursa ulaşın bitiremediğiniz dini kolayca bitirelim..
din için insanlar neden kalabalığa ihyiyaç duyuyorlar anlamıyorum. gerçekten inançlıysanız; dünyada tek müslüman kalsanız da yine müslümansınızdır. yani, yaradanla sizin aranızda birşey.
ama diyorsanız ki," ben ibadet ederek gösteriş yapıcam, bağış toplayacağım, o bağışları cebime atacağım, sonra insanları bu uğurda savaştırıp ölenlerin kanından para kazanacağım" diye, o zaman haklısınız, tek başınıza olmaz...

şerrrefsizler...
destek gören kampanyadır.
bitsin çünkü artık din üzerinden prim yapılamıyacağı için en azından hak eden parti seçimi kazanır.
Ateistlerin haykırış söylemleri. Bu kampanya kola kapaklarında bile yok.
dünya da bu kadar korkutulmuş, bastırılmış, cahilleştirilmiş insan varken, zor yürüyecek olan kampanyadır. ama mutlaka bir gün insanlar gerçeklerin farkına varacaktır.
(bkz: din bitmiş)

yüzde 99 doğru haber.
ibrahimi* dinler odağa alınmalıdır kampanyası. zira terörü, sapıklıkları, en pislik icraatları onlar kusarlar dünyaya.

*: islam, hristiyanlık, yahudilik...
(bkz: kapansın camiler açılsın rock barlar)
"deden bile söndüremedi islam'ın nurunu, sen mi söndüreceksin Ebu Cehil'in Torunu?" sözünü necip fazıl bu kampanyaya destek verenler için söylemiştir.
akp'nin 11 yıldır emek verdiği kampanyadır.
güncel Önemli Başlıklar