1. 1.
  dine dair hiç bir bilgisi olmayan ateist kişi sıkıntısıdır. insan bilmediği şeyin karşısında nasıl bir tez oluşturur anlamış değilim. bu adamlar birde biz toplumu bilinçlendiriyoruz diyorlar. bırak allahınsen ya.
  4 -7 ... yok be olum
 2. 2.
  sen filistinde ki zulmü görmeyip de şeriatı görmüşsen sen bu dini iyi bilemezsin kardeşim.
  5 -4 ... yok be olum
 3. 3.
  dini bilirsin bilirsin de birde gerçekler vardır . hangi müslüman ülke olmayanlara kafa tutabiliyor.
  hangisinde adalet sağlanmış hep iç çatışma. herkes biririnin imanına islamına karışma hakkını buluyor.
  gelişme desen yok okuma eğitim desen yok .
  müslüman ülkelerin insanları modern kölelerdir.
  çektiğin yere gideler liderleri şeyler bakanlar katrilyoner olur müslümanlık diye insanları ayakta uyuturlar ayakta.
  gerçeğini öğrenmek zor gelir duyduğuna inanır millet kol gibi girer millete kol gibi.
  o yüzden herkes bildiğine inansın. kimse kendininkinin doğru olduğuna diretmesinin çünkü kimsenin ki doğru değil.
  ve hangisi daha güzel iyi faydalı yararlı tatışmasında en sona müslümanlık düşer.
  kadını katletmeler sende çocuk gelinler sende yokluktan erkek erkeğe birlikteliğin allahı sende hayvana tecavüzü sende. onu bunu fişleme sende sunni değil diye aleviyi katletmeler sende .
  siz kendi içinizde birlik olamayıp . birde haklılığınızı doğruluğunuzu mu kanıtlamaya çalışacaksınız.
  önce içinide ki ayrıştırıcı pisliklerden kurtulun.
  al afrikada cihatçı bir manyak 300 kız kaçırıp allah için satacağım bunları diyor hepsini çarşafa dolamış ben artık müslümanlığa geçtim istediğimle dedirtiyor etrafında elleri silahlı adamlar yersen güzelim yersen.
  türkler bile zulümle müslüman olmuş. öyle bir ortamda büyümüş olman bunun doğruluğunu kanıtlamaz.
  azınlığın doğru şekilde yaşıyor yaşatıyor oluşu çoğunluğun bok ediyor oluşu gerçeğini değiştirmez.
  iki seçenek kalmış elinize ya bu dünyadan vazgeçip çkeceğin zulümlerinde görmediğin bilmediğin sadece kitapta yazılıp vaad edilmiş bir cennete hurilere yatırım yapmak.
  yada içinde bulunduğun yaşadığın gördüğün bildiğin dünyayı daha güzel düzenli ve adaletli bir yere dönüştürmeye çabalamak . çünkü üzümünü sen yemesen de senin nesillerin yiyecek
  yada sen öbürüne cennete yatırıp yapayım diye feda ettiğin dünyada nesillerin zulüm görüp modern köle olarak sistemin zincirleri ile yaşamaya devam edecek.
  eskiden cihatlat varmış bir allah diyerek devletleri sınırlarına katabilir mişsin. ama şimdi milyonlar bir bombaya bakıyor sen 5o bin kişi toplayana kadar yerle yeksan ederler orayı birileri geri de kalmaya devam edebilir.
  ne filistinlilere ne ıraklılara ne suriyeye allah yardım etmedi gelecekte türkiyeye de etmeyecek ne edebilir teknoloji savunma sistemi kaç milyon olduğunun önemi yok zeka kapasiten önemli kendini savunma tehdit oluşturma gücün var mı yok . gdip enginleştirilmiş uranyumunu bir imzayla abdye veren sen nasıl savunacaksın kendini. bir bahaneyle topraklarına amerikanın doluşmasına ne engel.
  allah nedir bilir misin zulüm görenleri bastırmak için bir yerlerde adalet olduğuna hesap sorulacağına inandırıp hırs yapıp intikamını almaya çalışmaması için bir araç.
  allah nedir bilir misin . insanlar bu dünya yalan diye yatırım yapmayıp köleleştirile bilsin diye var.
  cennet huri vaadi olmasaydı peygamberler binleri yanında toplayabilir miydi.
  bilinmeyeni vaad etmek bu . ne kadarına inanırsan.
  5 -1 ... ecemcix
 4. 4.
  dini bilmeden müslüman olmaktan bir nebze iyidir kanımca.
  1 ... mavi alaska
 5. 5.
  ayrıca siz dinlerin tamamına değil sadece müslüman kişi ve ülkelere karşısınız din madem geri kalmanın göstergesi bana avrupadan örnek verin abd den çinden verin örnek rusyadan verin onlar ateist değiller. olmadılar da. siz gelişmişliğin göstergesi olarak neyi görüyorsunuz bilmiyorum ama size göre gelişmişliğin göstergesi köle sistemi ise bugün dünyanın %99 köle yüzde 1 patron dinle ne alakası var.
  2 -3 ... yok be olum
 6. 6.
  Neye inanmayacağını bilmeden, ona neden inanmadığını anlatmaya çalışmak hangi akla hizmettir anlamak mümkün değil.
  1 -2 ... frekans
 7. 7.
  dünyada toplamda 4000 din ve mezhep var bunların hangisine karşı bu ateistler ya. birinden birini savunuyolarsa şayet ataist olmazlar hiç birinde ortak payda bulamama durumları zaten yok bu neyin telaşı.
  1 ... yok be olum
 8. 8.
  kadın hakları diye kadınların reklam malzemesi olması kadınların teşhir edilmesi sizde asıl siz anlatın bana ey bat kafalı ateistler nerden çıktı bu feminizm. neden ihtiyaç duyuldu ben söyleyeyim o doya doya izlediğiniz porno sektöründen o reklam malzemesi yaptığınız kadınlarımızdan. sen bana o sapık ruhlu adamı örnek vereceğine kadana da 24 yıl boyunca kızına tecavüz eden adamı örnek verseydin ya. siz değil misiniz kadın bedenini teşhir eden. benim dinim kadınlara verilmesi gereken değeri de çok iyi veriyor. bunu kişiselleştirip kötüleme. biri bir kötülük yaptıysa bunu müslümanlaın tamamına mal etme.
  -2 ... yok be olum
 9. 9.
  "sen 4000 tane dini bilip de mi islamı seçtin" sorusuna maruz kalması muhtemel yazar sıçmasıdır.
  1 ... sharkek
 10. 10.
  Dini bilmeden dinin mensubu olmaktan hallice bir uygulama.
  ... tel toka