1. 1.
  dini açıdan derken buna tüm dinler giriyor islam,hristiyanlık,musevilik,yahudilik,budizm,satanizm,paganizm vs...varsa topluca atarı olan bir yazar tüm din sahiplerine 7 milyar insan seni haşamat eder dünyayı terket hatta şu kainatı terket diyorum nokta.
  -1 ... dipsizkuyunundibindekikuyu
 2. 2.
  kendi içinde cinsellikten hırsa, dedikodudan kıskançlığa bin tane maraza savrulan dallamanın, başkası adına ve ne bildiği ne de gerçekten itikad ettiği bir dinin arkasına saklanarak, insanları aşağılaması ve aslında düşük ahlakını ve sefil karakterini meşrulaştırma gayretinden başka bir şey olmayan edim...

  hangi din olursa olsun eğer inansaydı insanları "zan" ile yargılamanın inançla, allah korkusuyla bağdaşmayacağını bilirdi.

  dinsiz adamların dinin arkasına saklanarak toplumu kendilerine benzetme çabasından tiksindim artık.

  islam medeniyettir ama siz medeni değilsiniz...
  2 -1 ... darius ve krezus reloaded
 3. 3.
  göğüs dekoltesi görüp 31 çeken sikicandır. sonra sözlüğe gelir 'kemocan, laikci vs.' edebiyatı yapar.
  oysa cenabet girdiğin entrynin her harfi için binlerce yıl yanacan lan.*
  2 -1 ... disturbing
 4. 4.
  kimse kendi kamburunu görmez efendim hoş görünüz. kendi hallerine bırakınız. Allah bile onları kendi hallerine bırakmış, siz yargılamayınız. onlar kendilerini insanlara ahkam kesmeye adamış, fakat normal zamanda bir işe yaramıyan, ve her boku yiyipte göz boyamaya çalışan zavallılardır.
  2 -1 ... silverline33
 5. 5.
  hz.muhammed'e saygısızca muhammet ahaha haha diyen bir kişi ile aynı nesilden olup karşıt taraftan bir kişiye atatürk'e, saygısızca ata türk veya ataput ahaha haha deme hakkını doğuran bir olayın olması.papa'ya hakaret etmekte aynıdır belki aynı dini paylaşmıyor,aynı görüşü paylaşmıyor olabilirsin,sevmeyebilirsin ama bu sana hakaret etme hakkını vermez.cok saygısızcadır bunlar.aslında bunları hep barbar,kötü insanlar yapar.hakkın yendiyse o kişiden hakkını alırsın dişe diş veya kana kan ama hakaret etmek,küfür etmek saygı duyulan veya kutsal olarak görülen insanlara milyonlar veya milyar tane insan tarafından.o işi yapanın acizliğine delildir.
  -1 ... dipsizkuyunundibindekikuyu
 6. 6.
  Küçük beyinli, ıq seviyesi ayakkabı numarası ile aynı, kendini müslüman sanıp müslüman ve atasını seven insanlara sataşmayı marifet sanan onun bunun çocuklarıdır. Faşisttirler, saldırgan ve gözü dönmüştürler. Yorumlarında küfür ve bol bol laf salatası vardır. Öbür tarafta bu mu lan müslümanlık burada öğrenin bakalım nasılmış diye bizzat izleyeceğim üç beş çapulcu ayak takımıdır. Kalitesizdirler. Elleri bilmemnelerinde gezer. insanlara, inançlara ve düşünüşe saygıdan bihaberdirler.
  Zavallıdırlar herşeyden önce. Allah' ın yarattığı kulu, Tanrı kisvesine bürünüp şirk koşarak kendi küçük beyinlerince yargılamaya çalışırlar. Tabii bu ilkel ortaçağ döngüsünden bir taraflarını kurtaramadıkları için de o taşladıkları yuhaladıkları elalemin buluşlarına da muhtaçtırlar. Cep tel, otomotiv sektörü...vb cart curt.
  Allah' ın müslümanlık olarak insanlara getirdiği dini de sapıtıp iğrenç bir hale getirmişlerdir yorumları ile.

  Onun bunun conisine monisine vatanını bırakıp pes eden adamların ellerinden kurtarıldı bu topraklar. Herkes desturlu yaklaşacak vatanın kurucusuna da ona saygı gösteren nankör ve satıcı olmayan insanlara da... yok eğer aksi söz konusu ise de ortalık boş değil elbette. Herşeyden önce allah sevmez nankör kullarını. O bilir işini.

  edit: daha dünkü bok haliyle tarih marih bilgisinden uzak zır cahil haliyle atamıza laf eden zavallı iblisler. Milyar kez beddualarım sizlerle olsun. Allah tez elden cezanızı versin sizin. hayatınızda mutluluk ve şifa yüzü göremez olun. Bugün vatanının kurucusuna dil uzatan edepsiz terbiyesiz insanlardan ne dine ne de insanlığa hayır dokunur. Önce merhamet, vicdan ve minnet duygusu olur insanda. Bunlar yoksa o insanda din yoktur laf vardır. Başka şeylerin peşindedirler.
  Bu vatanı kimse bölemez. NE MUTLU TÜRKÜM DiYENE!
  1 -1 ... alphonse lavallee
 7. 7.
  artık öyle bir hâl almıştır ki bazı ben müslümanım diyen insanlar bu zamanda kendinden olmayan herkese hakaret ediyor sebebi herkes hz.muhammed gibi olmasın ben gibi olsun düsüncesinden veya bir atatürkcü kendinden olmayan herkese,kendinden olmayan atatürkcüleride dışlıyor,hakaret ediyor.bunların başka dinlerden de versiyonu vardır.amacları herkes ben gibi olsun liderim gibi değil.yani egosunu yücelten kişiler bunlar.paranoyak yada şizofren olma ihtimali yüksektir,bu gruba girenler.
  1 -1 ... dipsizkuyunundibindekikuyu
 8. 8.
  bende diyorum ki evet,ben kendi görüşlerime,inançlarıma bağlı biriyim.ama şu da bilinmeli hiçbir kimse ben,sen,o,bu,şu gibi olmak zorunda değil.kendi olmalı.kendi arzusu ile istediği kişiye benzemeli vs...yani suç takıntılı kişilerin egom şişsin düşüncesinden.zaten agresif,kaba olurlar.ama şunu da var.unutmadan söyleyim.saldırı varsa senin değerlerine aynı ölçüde kendini savun.sınırlar içinde ki işte bunun adı özgürlük.
  ... dipsizkuyunundibindekikuyu