1. 10.
    Bazıları ateist olmayı gerçekten allaha kitaba küfür etmek zannediyor. Daha da tuhaf olan kendisi ayni durumda olduğu zaman türkiyede ateistlere saygi duyulmuyor diyerek duyar kasıyor. Ilgi çekme çabaları diyelim. Allaha kitaba küfür etmekle ateist değil dangalak olursunuz yalnizca. Kendini bilen bir müslüman saygılı hic bir ateistle sorun yasamaz adamdan sayar. Işyerinde ateist bir arkadasim vardi çokta iyi anlasirdik hatta bi cuma namaza gitmedim yanima gelip saat geçiyor cumaya gitmeyecek misin demişti bana. Simdi ben bu arkadasi allaha kitaba küfür eden biriyle asla ayni kefeye koyamam. Hayat ulan bu. Her insan ayni rengi sevmek ayni takimi tutmak ayni yemegi yemek ayni dine inanmak zorunda değil. Birbirinize saygi duymayi öğrenmedikce baska ülkelere bakıp çok iç çekersiniz.
    2 -2 ... hedeflerim var benim
  2. 11.
    Küfür etmeden olmaz çünkü bu işler. Ulen Allah yol demek bile küfür iken neyin tatavasını yapıyorsun.
    1 ... uckagitci
  3. 12.
    ateist degilim goktanriya inanan birisiyim. Bize goktanriyi unutturan islamdir. ve mami de pedofilidir. 9 yasindaki kiza el suren ben degilim. kadinlara dayak atilmasinin caiz olduginu savunan ben degilim. talkan curcan katliaminda atalarimi cariye yapip tecavuz eden ben degilim.
    1 -1 ... maconewy
  4. 13.
    küfür etmek aptal insanların yaptığı eylemdir. akıllı insan akli ile ortaya bir şey koyar.
    ... arga