1. 1.
  müslüman değil diye başkalarına saldıran islami yobazdan farkı yoktur. söz konusu bağnaz kişi illaki ateist olmak zorunda da değil aslında. şamanist olur, deist olur, agnostik olur, tengrici olur.. hiç fark etmez. yobaz kişisini ettiği 2 kelamdan bile tanıyabilirsiniz dostlar. küfür etmeden fikir savunamaz ya da fikir eleştirisi yapamaz.
  bu da yetmiyor, kitlelerin değerlerine küfretmesine rağmen şahsına övgü bekler. sövgüyü hiç kaldıramaz. biraz değişik tiplerdir.
  8 -6 ... yazar x
 2. 2.
  Zaten islama rahatça küfredebilmek için ateist oluyorlar.
  2 -2 ... soguk iklim adami
 3. 3.
  Ateistlere konuşma yapmak üzere başlık açmışsın ama konu bütün gayrimüslimlere dağılmış.Kediyi duvar köşesine sıkıştırırsan en sonunda yer kalmayacağı için üzerine atlar.Kısacası sabır ne kadar taşarsa,tepkiler o kadar artar;tepkiler ne kadar artarsa kutuplaşma o kadar büyür.Daha bu hiç bir şey değil.Bundan sonra 10 iq’su olan biri ile onlardan biriymiş gibi konuşucaz.Susmakla olmuyor vatan millet meselesi.Gerekirse kan dökülür problem değil.
  -2 ... yobazkiller
 4. 4.
  ateist bu başlıkta sadece bir örnekti. esas vurgulanan mevzu, bağnazlığın ve küfür etmeden eleştiri denemesi yapamayanların ne kadar rezil bir durumda olduğu. burada fikir birliği varsa sıkıntı yok. ayrıca kendisini bilenler birer birer damlayıp cevap yetiştirmeye başlamış.

  hiç şüphesiz çok şüpheli bir akıl seviyesine sahip tiptir.
  2 -2 ... yazar x
 5. 5.
  herhangi bir din- mezhep veya ideolojiye küfretmeyi anlamıyorum.
  ve bildiğim- tanıdığım ateistlerde asla küfretmezler.

  küfür bireyin düşünsel yetersizliğinin dışa vurumudur.

  not: bu arada başlık her zamanki gibi " tipik bir algı operasyonu " dur. pekte şeyetmeye gerek yok.
  1 ... eratosthenes
 6. 6.
  nasıl küfretmeden ateist olacak ki. dinin yalan olduğunu farkettin o kandırılmışlığını ve hala kandırılanları gördün. evet sen ateist kardeş büyük oyunu gördün ve küfrettin bence böyle bakınca normal davranış.
  1 -2 ... taktikyali kasif
 7. 7.
  mürtede keserim biçerim diye dolanırken rahatsız olmayan ibnelerin zoruna gitmiştir.

  en azından senin gibi elalemi öldürmeye niyetlenmiyor aq.

  önce dinini düzelt gel.
  2 -1 ... system error
 8. 8.
  ateiste küfür etmeden dindar olamayan tip ile aynıdır bunlar. ( gerçek ateistlik bu değil )
  ... laletayn
 9. 9.
  Bazıları ateist olmayı gerçekten allaha kitaba küfür etmek zannediyor. Daha da tuhaf olan kendisi ayni durumda olduğu zaman türkiyede ateistlere saygi duyulmuyor diyerek duyar kasıyor. Ilgi çekme çabaları diyelim. Allaha kitaba küfür etmekle ateist değil dangalak olursunuz yalnizca. Kendini bilen bir müslüman saygılı hic bir ateistle sorun yasamaz adamdan sayar. Işyerinde ateist bir arkadasim vardi çokta iyi anlasirdik hatta bi cuma namaza gitmedim yanima gelip saat geçiyor cumaya gitmeyecek misin demişti bana. Simdi ben bu arkadasi allaha kitaba küfür eden biriyle asla ayni kefeye koyamam. Hayat ulan bu. Her insan ayni rengi sevmek ayni takimi tutmak ayni yemegi yemek ayni dine inanmak zorunda değil. Birbirinize saygi duymayi öğrenmedikce baska ülkelere bakıp çok iç çekersiniz.
  3 -2 ... hedeflerim var benim
 10. 10.
  Küfür etmeden olmaz çünkü bu işler. Ulen Allah yol demek bile küfür iken neyin tatavasını yapıyorsun.
  1 ... uckagitci