bugün

tanım:Subliminal mesaj veya bilinçaltı mesaj, başka bir objenin içine gömülü olan bir işaret ya da mesajdır ve normal insan algısı limitlerinin altında kalmak, o anda fark edilmemek üzere tasarlanmıştır. Subliminal mesajlar insanın bilinçli dikkati tarafından fark edilemezler, ancak bu mesajların insanın bilinçaltını etkiledikleri ileri sürülmektedir.
Sacmaliktir. Oncelikle bir ateistim. Ne allah ne de bir dini takarim. Fakat biz inanmasak da bir din sirketi ve allah ekolu var. Ben buna gore yasiyorum. Cuma namazdayim ozellikle iş yaptigim adamlarla ayni camiye gidiyorum pazarlari kiliseye aksam ayinine gidiyorum orda amacim baska. Velhasil kelam madem dinleri ve allah i yaratmislar ben de ne kadar cikar sagladigima bakarim. Bir cumaya bir ayine gitmek cok zor degil geriye kalan zamanda kimse bana kimi sikiyorsun niye burnunu pudraliyorsun o mazotun satisi yasak vergilerini oduyor musun rerore diye sormuyor. Herkes de benim kadar samimi bir sekilde size bunlari aciklamaz buyuyun amk hayat boyle bir sey her zaman ne kadar sikebilirime bakacaksiniz aksi takdirde bir kulak arkaniz bakire kaliyor bunu da yasadim. Yeri gelince munafik yeri gelince ferisi yeri gelince tatli su muslumani yeri gelince katolik yeri gelince pritestan olmak lazim.
tanrı senin hamurunu
necasetle yoğurmuş,
anan seni sıçarken
yanlışlıkla doğurmuş.
güncel Önemli Başlıklar