bugün

keçiörende kız arkadaşını parkta döven ve daha sonrasında hapse giren gencin tahliye olduktan sonra sosyal hesabında paylaştığı yazı içersinde geçen cümle.

--- spoiler ---

Bundan sonra Allah büyük ki inanıyorum dine imana gelecem biz nasıl bi devir olmuşuz bu gün şu dakikadan sonra anladım artık facemide değiştiriyorum Allahın iziniyle ben dine imana başlıyorum ' Benle alkol içki odur budur hiç birşey için yazmayın ben artık herşeyi bıraktım karı kız işlerinide dine ve imana başlıyorum buu facemide en yakın zamanda kapatacam sadece ailem akrabalarım eklesin yeni açacığım facemi şimdi herkezin yolu açık olsun ' Bunu sakın yanlış anlamayın video'dan yada birisi dövdü felan die hasan korkak felan sanmayın ama ben burda takılarak iyice pislik olmuşum Allahımın iziniyle kurtulcam Allah size akıl fikir versin bunların hepsinin sebebi ter temiz bi kızın benimle konuşup düzeltmesi oldu ondanda Allah razı olsun dünyada onun gibi temiz kalpli insan ve kız zor bulunur ki o beni buldu bunları bana anlattı bende söz verdim dine imana başlıyorum artık Teşekkürler temiz kalpli insan
--- spoiler ---
hapiste çok fazla okuma fırsatı olur insanın. bu vesile ile hapse girip çıkan "psikolojik olarak dine sarılıyor" diyenlere karşılık durum öyle değildir elbette hapiste etkileniyor insanoğlu fakat lakin bir çok kitap okuyor bunların başında kur'an geliyor, hayatı öğreniyor, orayı yaşayarak edebi konularda uzmanlaşıyor çünkü okuyor dünyevi pis işlere küsüyor...
Akıl yoksunu cümle. dine başlıyormuş kurdele keselim açılışa da cumhurbaşkanı gelsin. Hapishane de bir iki kitap okuyunca kendini tüm teolojiyi çözmüş sanan insanlar için üzülüyorum.
güncel Önemli Başlıklar