bugün

bir müslümana yakışmayacak beyandır.
allah'ın yasakladığı, peygamberin lanetlediği bir şeyden rahatsızlık duymuyorsan imanını bir sorgula.
gidip de öldürün denmiyor ancak bu tipleri normal görmemek lazım. saygı ayrı bir şey.
ibnelik sapıklıktır, sapkınlıktır, rezilliktir.

Ama günümüz teknolojisinde bu rahatsız düşüncelere dahi çare bulunabilmektedir. Tedavisi mevcuttur, tedavisi yoktur diyen cahillere kulak asmayınız.

Çünkü türkiye nin en önde gelen psikiyatristleri ve bu alanda yetkin insanları, tıp profesörleri bunun mümkün olduğunu dile getirmekteler.

PROF. Dr. Nevzat tarhan dünyaca çok meşhur bir psikiyatristtir. Kendisi bunun tedavisinin yapıldığını ifade etmekte.
Doğru söylem.
Empati yaparsak "bana ne AMK? Onlara giren bana mı giriyor?" Anlayışı diye basitçe açıklanacak durum.
insan olmanın getirdiği durum bu olması gerek. Sen müslümansın ve dini hayatını rahatça yaşayabiliyor musun? Ozaman bırak kim ne yapıyorsa yapsın. Sanane.
Ps: bu iktidarın bana kattığı en güzel şey, hayata bu solcu bu gay bu ipne olarak bakmıyor oluşum. Artık insanlığa, vicdana, karaktere göre hareket edebiliyorum.
Birinin özgürlüğü başkasına zarar vermediği sürece kimseyi rahatsız etmemeli diye düşündüğüm olay. Kimisinin dindarlığı başkasının özgürlüğünü kısıtlar kimisinin cinsel tercihleri başkasının özgürlüğünü kısıtlar. Birbirimizin alanına girmediğimiz müddetçe bu ülkede özgürce yaşayabiliriz. Mühim olan atgözlüklerini çıkarmak. Artık şucu bucu diye ayrışmaktan çok yoruldu bu millet. Senin dindarlığın senle allah arasında lgbti mensubu insanın cinsel yönelimi onunla allah arasında.
Yaptıkları eylemlerin suçunu Allah'a atacak kadar ileri giden bir zihniyet, bizim bir suçumuz yok, hormonlarımız bu yönde çalışıyor diyorlar, oysa ki akılları var ve hayvan da değiller, hayvanlarında hormonları vardır fakat onlar kontrol edemezler iyi, kötü, doğru, yanlış onlarda yoktur. insanın aklının olması herşeyi olduğu gibi hormonlarını da kontrol edebilecek olmasındandır, bu yüzden imtihan edilir. Bakın hayvan örneğini hakaret icin vermedim yanlış anlaşılmasın, bir gerçek olduğu için yazdım.
Cinselliğin var olma sebebi neslin devamı içindir, dikkat edin! neslin devamı için, nesil bu şekilde devam eder bunun için allah canlıları eşler şeklinde yaratmıştır, eş karşı cinsle olur ama bahsi geçen gruplarda amaç farklıdır. isteklerine kılıf olarak hormonu bahane ediyorlar. insanın biyolojik gelişiminde daha bebeklik aşamasında bile tıbbi müdahalelerle oluşabilecek sorunlara çözümler vardır, psikolojik evrelerde de bu tarz davranan insanlara yardım yapılıyor yeter ki seçimini doğru olan yönde yapsın, aklı da doğrudan yana olsun diye vardır zaten.
Allah, kuran da buna benzer davranışların yanlış olduğunu, yapılmaması gerektiğini bildirir fakat öldürün, insan muamelesi yapmayın demiyor, sadece insanlar yapmayın ve yapanları uyarın diyor. Hitap kime? Görüldüğü üzere insanlara yani aklını kullanacak varlığa. Tekrar tekrar vurguluyorum aklın önemini konu iyi anlaşılsın diye.
şeytan bir suç işliyor kabahati Allah'a atıyor, merhametten kovulan oluyor.
Hz. Adem bir suç işliyor Allah'a sığınıyor, merhamete kavuşan oluyor.
güncel Önemli Başlıklar