bugün

Oruç tutmayan insanlara saldırmaları!

Allah ın dinini kendileri savunmaya kalkmaları!

Genellikle aşırı cahil olmaları!

Yeter lan!!!! Hepinizden nefret ediyorum. Sizin gibi olmak zorunda mıyız?

Ben hayatı yaşamayı seviyorum. Sizinle aynı inancı da paylaşmıyorum. Sadece ve maalesef ki aynı coğrafyayı paylaşıyorum.

Umarım bu ülke in başına hiç güzel bir şey gelmez! Gelmesin çünkü bu adi insanların sevinmesini mutlu olmalarını istemiyorum. Milli takım elensin! Avrupa siktiri çeksin! Ekonomi daha beter olsun. Yolsuzluklara devam edilsin. Bunların çocuklarına ensar vakıflarıda tacizler edilsin. Deprem olsun. Ölelim lan! Hepimiz ölelim. Bu nasıl yaşamak?
dinsiz imansız olmak abdest namaz hak getire. dünyadaki her türlü pisliği bünyede barındırmak.
Pompei halkı gibi yaşamak isteyenlerin yaptığıdır.
Tabiki nefret ediceksin, dedelerini denize döktük dedelerinin dedelerini hakimiyetimizin altına aldık.Bu hristiyan olan ülkeler neden bu kadar türkiyeyle uğraşıyor sanıyorsun senin gibi kin güdüyorlar.
Günümüzde dindar takılan insan müsveddelerinin ne halt yediğini gördükçe kendilerinden nefret ettiriyorlar evet. Misal diyanetin yakın zamandaki (bkz: 9 yaşındaki kız çocuğu evlenebilir) açıklaması. Şu vatan topraklarında yaşayan çoğunluk müslüman zaten ama artık allah, kitap, din diye diye insanlıktan çıkan bir kesim var sözüm onlara hepinizden nefret ediyorum.
inanclı insanlardan nefret etmemek gerekir. Benim inancım bilim onun inancı ise baska biseydir bu eger bizim hayatımıza dogrudan mudahale etmiyorsa yada dolaylı olarak bariz bir sekilde etkilemiyorsa nefret etmemizin bir anlamı yok demektir.
arap olmayanların bile arapmış gibi davranmaları ve asla bir konuya mantıklı bir izah getirememeleri.
türklük özelliklerinden uzaklaşıp arap sevici olmalarıdır. birde çağdaş ve modern bir toplumu değil de geri kalmış yobaz toplumun hayalini kurmalarından dolayı sevmiyorum.
say say bitmez. ha bu arada dinini yaşayan sorunsuz, dürüst insanlar değil he bahsettiğim. benim lafım kendini dindar olarak gören/gösteren ama esasında alakası olmayanlara.
şimdi bazı kendini dindar sanan ya da dindarlara laf attı hıaaa taşlayın diyen acizler allahuakbar diye bağıra bağıra eksileyecek bu yazıyı onu da biliyorum.

bu bahsettiğim dindar geçinen insanlar iki yüzlü. her türlü sapıklığa açıklar fakat bunların olayı sapıklığı gizli yapmaları.

mesela bunlar sokakta birbirlerine sarılan bir çift görseler tövbe tövbe diyip pis pis bakarlar. çünkü o günah aboo zaten kız da kısa şort giymiş. orospu. recm. taşla.
ama yine aynı zatlar çocuk istismarlarına, tecavüzlere, hırsızlığa çok da bir ses çıkarmazlar ucu onlara dokunmuyorsa.

bir kereden bi şey olmaz derler bunlar. tecavüz etmiş ama kadın da öyle açık giymeseymiş derler.
kendi dinini yaşamaktan çok başkalarının yaşayışına nefretle bakarlar.
bu insanların en kötü yanı yaptıklarını yüzde 100 doğru görmeleri. onlara göre bi yanlış yok. ve bu çok sıkıntılı bi durum.

mesela bunlar kafa keserler müsade etseler. kestiler de mesela o 15 temmuz'da. neydi ama ülkeyi kurtardılar orada 3-5 genci kestiklerinde. öyle zannettiler.
çıkarlarına göre hareket eder bu kesim.
dürüst değiller. doğru da değiller. bu öznel bir bakış açısı değil.
yaşanmışlıkların bir yorumu.
yobaz olmaları. dünya benim dinim etrafında dönsün kafasında olmaları. gereksiz kafa ütülemeleri. cahil olmaları.