bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    arapça mı türkçe mi konuşuyon anlamadım amk. atatürk'ün adını da ağzına alma. boku bile olamazsın.
    8 -3 ... josefstalininbiyigi
  2. 2.
    yallah arabistana.
    7 -1 ... exlamabin
  3. 3.
    Dindar değil dinci o.
    5 -1 ... gokkurt
  4. 4.
    götünüzü de yırtsanız,ağzınızdan da sıçsanız bu ülkenin tek ve yagane lideri atatürk'tür.
    türkiye laik bir ülkedir,her dine aynı mesafede yaklaşır,insanları dinine göre değil karakterine göre ayırır.
    senn gibç arap boku yiyenler beğenmiyorsa bayramda ülkelerine giden suriyelilerin arasıan karışıp siktirolup gidebilir.
    7 -1 ... exlamabin
  5. 5.
    adam yallah fransa'ya japonya'ya diyor lan. dostum arada böyle güldür bizi. saydığın ülkeler bizim görüşümüzde olduğu için geliştiler zaten. bu ülke de öyle gelişecek. sizin gibi şeriatçıların halini ortadoğu'ya bakınca görebiliyoruz .
    5 -1 ... josefstalininbiyigi
  6. 6.
    tekrar ediyorum, bir adamı putunuz yapmak istiyorsanız japonyaya gidebilirsiniz, herifler hükümdarlarını aynı sizler gibi ilah addediyorlar, haşa ç**ünü öpüyorlar felan yani, size de bayağı uyar gibime geliyor. çok put seviyorsanız orda bu tür şeyler tasvip ediliyor kardeşler! yallah japonyaya!
    1 -6 ... susanadamgibbs
  7. 7.
    Bir o. Çocuğu beyanı. Acaba klavyenin arkasından kahraman kesildiğin kadar karşımda Atatürk'e herif diyecek göt varmı sende anasını şakirtler sikmiş piç!
    4 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
  8. 8.
    (bkz: arapoğlunun yaveleri)

"evet karabekir, arapoğlunun yavelerini türk oğullarına öğretmek için kur’ân’ı türkçeye çevirttireceğim. ve böylece de okutacağım. ta ki budalalık edip de aldanmakta devam etmesinler…"

türkiye cumhuriyeti kurucusu, ebedi başkomutan, büyük dahi, gazi mustafa kemal atatürk
    2 ... crossd
  9. 9.
    ahashshasa atatürk'ün dedesini asmayı unuttuğu yavşağın hayatta kaldığına dua etmesi gerekirken yediği kaba sıçma durumudur.
    900 yıl önceki sınırlar dahilindeki herhangi bir toprağa siktirip gidebilirsin ama burası orası değil.
    burası kurtuluş savaşında sınırları yeniden çizilmiş,sıfırdan kurulmuş bir ülke.
    1 -2 ... exlamabin
  10. 10.
    80 yılda bir anıtkabirin bayrak direğini yapanlar mı bu ülkenin atatürkçülükle gelişeceğini söyledi? yanlış mı duydum?

güldürmeyin la bizi. şu anda ülke şeriatçı tayyip reyiz eliyle gelişmektedir. istediğiniz kadar kudurun. ülke 15 yılda kendini 3 e katlamış herif o kadar dünyadan bihaber ki geliyor ülkeyi gelişmiyor sanıyor.
    2 -3 ... susanadamgibbs
kapat