1. 1.
  bir saçmalıktır. kendileri gibi düşünüp yaşamayan insanları eleştirmeleri durumu. ilk önce inandığınız dinin gereklerini yerine getirin, ondan sonra ateistleri eleştirin. bakıyosun adam namaz bile kılmıyor, sonra gelip ateisti eleştiriyor. bu ne perhiz bu ne lahana! aynı şekilde "dinde zorlama yoktur" denildiği halde hâlâ kendileri gibi düşünmeyen insanları sırf kendileri öyle inanıyor diye inanmaya zorlarlar. yalan, dolan, iftira hepsi var bunlarda. ama lafa gelince "müslümanız" derler. bir ikiyüzlülük örneği.

  not; sözde dindarlara yönelik yapılmıştır bu eleştiri, kimseyle derdi olmayan samimi müslümanlar konu dışıdır.
  7 -1 ... anti sosyal
 2. 2.
  Dinin hınç gibi bilinçdışı duyguların duyguların tatmini için kurulmuş bilinçdışı bir düzenek olduğunun en büyük kanıtıdır. Dindarlar katiyen demokrat ve laik değillerdir. Çünkü hiçbir zaman din dışı bir düşünce ve davranışı kabullenmezler. Bakın etrafınıza hacılar hocalar hep milletin özel hayatının ve düşüncelerinin peşindedirler. Mazallah birisi onlar gibi düşünmese dünya yıkılacaktır. Alemlerin yaratıcısı olan Tanrıyı insanların çobanı ilan ederler. Tanrı hep kıskanıyor ve kin duyuyordur onlara göre. Aynı zamanda kendi mahluklarını kendisine isyan edebilecek bir karakterde yaratmış, sonra kendini gizleyerek çok kolay (!) bir imtihan başlatmıştır.
  6 ... weberfoucault
 3. 3.
  Hoşgörü dininin gereğini yapmayan sözde dindarların saldırısıdır. Bazen öyle çok abartıyorlar ki, “ateistler ölsün” gibi söylemlerde bulunuyorlar. Halbuki onların dini ona, bizim inancımız ise bizedir. Zaten dindarlar kendisi gibi düşünmeyen insanları hunharca linç etmeye bayılır. Sözlükte de var böyle birkaç keko. Onlar kendilerini iyi bilir.

  Herkes aynı şeyleri düşünmek ya da inanmak zorunda değildir. Bunu yapan kişiler de nabza göre şerbet veren, iki yüzlü insanlardır. Herkesi olduğu gibi kabul edebilirsin, kabul etmek istemiyorsan uzak durursun, hiçbir şekilde polemiğe girmezsin olur biter. Olay bu kadar basit.
  17 -1 ... queenn of darkness
 4. 4.
  haksız bulduğum durum zaten biz içki içebilmek için veya zina yapabilmek için dinden çıkmıyoruz. dahil olduğumuz dinin kitabında şöyle ifadeler geçmekte bu ifadeler mantığa aykırı veya evrensel diye iddia ettiğiniz kitapta evrensellikten uzak ifadeler var ayrıca diğer dinlerde birbirine benzer argümanlar sunuyor ve ben bu ve diğer dinlerin gerçek olduğuna inanmıyorum ve dinden çıkıyorum çünkü bu kitaplar din kitabıysa içerisindeki bütün bilgiler kesinlikle doğru olmak zorundadır.

  "ateist oldun hadi içki içsene, ateist oldun hadi şunu yapsana bunu yapsana" gibi ifadeler çocukça ifadelerdir sen ateist bir insanla gerçek hayatta karşılaşmamışsın zaten, senin kendine ait fikirlerin bile yok başkaları ateistler hakkında ne düşünüyorsa sen de onu düşünüyorsun.
  3 -1 ... bruce dickinson is back
 5. 5.
  Dindarlar dan çok dinciler din tüccarları ve dinden bir menfati olanlar eleştirir.

  Çünkü özünde inancını yaşamak isteyenleri ilgilendiren bir mesele değildir.

  Emredilendeki gibi ateisti dine davet eder kabul etmez ise de susup oturur. Artık onun hakkı ondan geçmiştir islam teizmine göre.

  Fakat din ticareti yapanların ekmeğine taş koyar farklı inançlar.

  Ateizm tüccarlarının da ekmeğine inançlılar taş koyuyor. Normal bir ateist de kendi bilgisini anlatır karşısındakini ikna edemez ise yoluna bakar.

  Herkesin çıkarları çatışıyor.
  3 -1 ... uzay muhtari
 6. 6.
  garip ve saçma. sonsuza kadar cehennemle cezalandırılacak adamlara karşı bir insan neden hırslanır ki? allah sizin korumanıza mı muhtaç da allah'ı ateistlere karşı korumaya çalışıyorsunuz?

  size göre zaten sonsuza kadar en büyük azabı çekecek bu insanlar. içten içe inanmıyorsunuz ve bu dünyada cezalarını bulmalarını istiyorsunuz gibi geliyor bana, imanından şüphesi olmayan insan arkasına yaslanıp sakin sakin izler çünkü.
  4 -1 ... kinamiyo takao
 7. 7.
  Eleştirilmeyecek hiçbir şey yoktur bence, dindarların Eleştirmeleri normal zaten ama ölmelerini istiyor bazıları. Anormal olan bu.
  3 ... nick kullanmam ben
 8. 8.
  Sağcısı,solcusu,ateisti,dindarı kendinizi nimetten sayıp olmadık zırvalamalar içerisine giriyorsunuz. Bu ülke için bir katkınız yoksa çıkın gidin aq * bu ülke'nin size ihtiyacı yok *
  2 -1 ... kayipgezegen
 9. 9.
  Çünkü kendilerinin ne kadar büyük dindar olduklarını göstermeleri için dinsizlere saldırmaları şart.
  3 -1 ... vexillarius of theodopolis