1. 1.
  Tescilli bir gerçektir. Dindar toplumlarda birçok adaletsizlik yapılır fazla ses çıkmaz. Hele bir de adaletsizlik din namına yapılıyorsa baş tacı edilir. Mesela macaristan lideri bir sürü yolsuzluk yapmıştır. Ama meydanlarda iki dini ve muhafazakar nutuk çekiyor diye kitlesi ona hayrandır. Ama cinsellikle ilgili en ufak bir konu oldu mu bütün dindarlar atlar. Din iyiliktir, diyen hümanist arkadaşlara sorulur: Dindarlar insanları özel hayatları için öldürebilirken neden adaletsiz hükümdarlara dini bir teslimiyetle boyun eğer ve adaletsizliğe kafa yormazlar?
  6 -3 ... weberfoucault
 2. 2.
  bastırılmış arzular sebebiynen.
  6 ... romantik sesli yazar
 3. 3.
  Aç olmalarından mütevellittir.
  4 ... rumeli71
 4. 4.
  Kitaplarında bile dünyadaki milyarlarca problem yerine Muhammede hangi kadınların helal olduğunu dert etmesinden Dolayıdır.
  (bkz: imam osurursa cemaat sıçar)
  7 ... dinsiz kitapsiz kafir
 5. 5.
  Bir şeyi zaten çok eleştiriyorsan o eleştirdiğin şeyi sürekli yapıyorsundur. Sözde dindar adamlarının ne yaptıklarını görüyoruz. Misal Ensar vakfı, cinci hocalar falan filan.. adamlar bildiğin cinselliğe odaklanmışlar daha çok şey söyleriz lakin Silivri soğuktur biliyorsunuz ki..
  19 ... queenn of darkness
 6. 6.
  Çünkü kafaları ona çalışıyor.
  1 -1 ... karton toplayan cocuk
 7. 7.
  çünkü bir bakıyorlar başkaları taş gibi kızlarla takılıyor ama bunlara kitapta yasak denmiş. kafayı yiyorlar efenim kafayı... cinsellik konusunda beyin kullanmaya da gerek yok tabi o yüzden takmışlar bir cinsellik, seks, kadın konusuna kurtulamıyorlar.
  2 ... manyak olmaya karar verdim
 8. 8.
  ahşret hayatıyla ilgili en büyük motivasyon aracı kadın olunca, zihin sadece bununla meşgul olmaya başlıyor... haliyle müminler bir süre sonra da sapıtıyorlar...

  bastırılmış duygular faslı bu gerçeklikten sonra gelir...
  2 -1 ... kralzeus
 9. 9.
  hani benim 50 dirhem pastırmam,
  konyalıdan başkasına .......

  türküsünde de anlatıldığı gibin.
  -1 ... teflon
 10. 10.
  bastırılmış duygular hep.Böğk.
  ... tuhafbirinsan