bugün

Artık teknoloji ve sosyal medya sayesinde yadsınamayan bir gerçek. Allah bir denilse inanma hiç kimseye.
Dindoş müslümallar...
(bkz: ezenin tövbe ezilenin şükür ettiği bir düzen) (bkz: abdestli kapitalizm)
Ahlaksızlar dini bir kılıf olarak kullanmasa böyle bir sorun ortada olmayacak aslında.

Adamlar çocukları istismar ediyor ama işin içinden "ama biz onlara Kur'an'ı Kerim'i öğretiyoruz, dini yayıyor ve öğretiyoruz" diyerek sıyrılıyorlar ve birtakım insanlar da sırf bunu dedikleri için göz yumuyorlar.
bu kadar kafasız ve ahmak olmak hakikaten çok rezilce. sen şu hırsızlık ve talan yapan her türlü ifşa olmuş kansız puşt onun bunun çocuğu tayfa hakkında gram laf edebiliyormusun zübük yalayıcısı.
bu tespiti yapanlar kendi soyundan gayrı tüm insanlığı hakir gören tayfa olduğu için ne kadar sevindiğimi ifade edemem.

size göre ahlaksız.
Başında takkeli amcaların bakışlarıyla kanıtladığı gerçek.
Dindarlar içindeki gerçekliği dışa vurmaya başladılar sadece. Ahlakını dışarıdan monte edilmiş şekilde alan ve içselleştiremeyen insanlar fırsatını bulduğunda ahlaksızlaşırlar. Bu insanların ahlakı üzerlerinde eğreti durur. Ahlakını bir dinden ya da bir toplumdan almış kişiler, dinin veya toplumun olmadığı bir yerde en büyük ahlaksızlıkları gerçekleştirebilir. Allah'tan korktuğu için ya da toplumdan çekindiği için ahlaksızlık yapmayan insanlar ahlaklı insanlar değil yalnızca ahlaklı rolü yapan ahlaksızlardır.

En güzel ahlak felsefi ahlaktır. Ahlakını kendisi oluşturmuş insandan daha ahlaklı kimse yoktur. Çünkü onların ahlakının bekçisi yine kendileridir. Kimsenin kendilerini görmedikleri yerlerde bile ahlaklı olabilirler. Çünkü kendileri oradadır.
Çok uzağa gitmeye gerek yok.

Şu sitedeki sözde dindarlara bakın.

Yalan, iftira, sapıklık hepsi bunlarda…
Kötü ve cirkinden emsal olmaz. Dini kendi menfaatleri gereği kullanmaya kalkan soytarıları, gerçek dindarlar herkesten önce kınamalı. dinin samimi temsilcileri böyle davranır.
Dini kullanıp her türlü yavşaklığı yaptıklarından olabilir zannımca.
laikuslar dindarların salakların sizin yüzde biriniz bile değil.
--spoiler--
şimdi ise dindarlık ahlaksızlık olarak görülüyor. dindarlık denince insanların aklına hırsızlık, yolsuzluk, rüşvet, torpil, çocuk tacizi, kadına şiddet vb. geliyor.

--spoiler--

farketmez zaman ve yer, köpekler birbirine benzer.
tanrı eğer din getirse niye aracıya peygambere ihtiyaç duysun niye karavana atsın koca kainatları yaratmış tanrıya güya inananalar götü boklu ölümlüler tanrının dinini bozacak mecbur kalacak yeni din indirecek ha tanrıya inanabilirsiniz ama bu kadar çocukça masallara inanıyoruz deyip onunla dalga geçer gibi yolsuzluk talan hrsızlık yapmak yapanı alkışlamak lan millet sizin neyinize inansın güvensin.
görsel
Tek hak din tek tanrı dinidir.misevi hristiyan musluman bu dinin bozulmuş versiyonlaridir bana göre.
"gerçek islam bu değil" söyleminden "gerçek islam bu" söylemine geçiştir..
daha özet geçmek gerekirse uykudan uyanıştır..
yadsınamaz gerçek. Eskiden dinsiz olmak ahlaksızlık olarak görülüyordu. Şimdi ise dindarlık ahlaksızlık olarak görülüyor. Dindarlık denince insanların aklına hırsızlık, yolsuzluk, rüşvet, torpil, çocuk tacizi, kadına şiddet vb. Geliyor.