bugün

Kesinlikle kötüleme amacı taşımadan Merak edilendir.

içki yok, kumar yok, zina yok. Metres tutmak yok.

Ben dindar olsaydım paramın önemli kısmıyla insanlara yardım ederdim herhalde.

Dinci demedim he dindar dedim. Bildiğin dindar.
https://youtu.be/IBM8noxFvZE
Peki o lüks yatlardan, katlardan, seyahatlerden içki, kumar, zina olayı olmadan keyif alabiliyorlar mı? Dindar insan içki içmez, zina yapmaz, kumar oynamaz çünkü. En azından Müslüman insanlar için öyle. içki içmeyeceksem sarayda yaşasam kaç yazar? Herkesin hayatına kimse karışamaz tabii. O ayrı konu.
görsel
görsel
Dindar diyoruz akp'lileri paylaşıyorsunuz arkadaşlar. Olmuyor böyle. Akp'liler dindar mı? Peh!
görsel
Pudra şekeri.
hem dindar olup hem zengin olmak imkansız gibi bişeydir.o zengin yobazdır.zira dinde hak yemek ve lüks yaşam insanlardan kendini üstün sanmak günahtır.
işte altın rengi eşyalar falan alıyorlar sürekli.
maddi imkanlar dahilinde durumu olmayan insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. lüks bir yaşantımız yok, tatile köye gidiyorum ya da doğa dağ bayır gezme. israf günah çok pahalı şeyler ve ihtiyaç fazlası şeyler almıyorum.
En hakiki zeytin yağı. Arap yağı bol bulunca götüne başına sürer diye boşa dememişler
allah yoluna harcıyorlardır herhalde, nereye harcayacaklar yoksa...
FAKiR ÇULSUZ kemalistlere dert olan mevzudur. gerçekten çok yazık..
yurtiçinde,
1- lüks otomobil
2- lüks emlak
3- lüks giyim
4- lüks pudra şekeri
5- lüks bade

siz onları bir de yurtdışında görün.
seks - zina - alkol - uyusturucu - ne ararsan türkiye'de gizledikleri bastırdıkları ne varsa. herşey. bizzat yaşayarak gözlemlenmiştir.
https://youtu.be/5si1r-uzJEk

aha bu kuantumcu karıya veriyorlar paralarını. bilinçaltı eğitimi diyerek insanların olmayan beynini yıkıyor. bu insanlar da beyinleri zaten boş olduğu için temizlendiğine inanıyor. halbuki beyninin içi zaten ilk günkü gibi pırıl pırıl bomboş. bunun için de seans başı 8 bin lira alıyor. bir de bu kadın kuantumu kendi aşağılık emelleri için kullanmaktan utanmıyor, çekinmiyor.
oh paralar PKK ya gitmiyor bu karıya gidiyor oh.
Maybach
Range rover
Jeep
Devre mülk
Yazlık
islami oteller
Yatlar katlar
Faizler.
Fakire fukaraya dağıtıp yetimleri öksüzleri okutanlar da varsa Allah razı olsun diyelim.
faize veriyolar ama diyolla ki " ıh mıh şey yani ! " vs.
Daha çok range Rover alıyorlar.