1. 1.
    gün gibi gerçektir. sen menemende bir subay öldürüldü diye oraya türkiye'nin her tarafından 1200 hoca getirirsen, ve bunları çok ağır şartlarda yargılatırsan bu islama savaş ilanıdır.
    8 -10 ... jeffrey dahmer
  2. 2.
    Dindar değil dincidir onlar. Yobazdır. Fikri karadır. Atatürk doğrusunu bilir ve onu yapmıştır.
    5 -5 ... xyclonb
  3. 3.
    velev ki başlattı, ne olacak? dincilerle sonuna kadar kavga edeceğiz, onları bu ülkeden sileceğiz, bitireceğiz! rrrrr!
    2 -5 ... taciturnn
  4. 4.
    Atatürk doğrusunu bilir ne puhahahah
    O Allah ve rasulü daha iyi bilir değil miydi? iyice ilahlaştırdınız. Düşünsene konuşuyorsun konuşuyorsun sonuna da Atatürk daha iyi bilir diyorsun puhahahaha.
    2 -3 ... ehli sunnet
  5. 5.
    Kavga diye birşey yok.
    Doğru insan eğri insan var ve bunu ayıklayamayan bir sistemler bütünü var.
    ... atlant isten gelenadam
  6. 6.
    bir akıl hastasının iddiaları.

menemen de asılan vatan haini

islamın temsilcisiymiş ?

onu asmak islama savaş açmakmış ?

akıl hastalığının hangi boyutu ?

islama savaş açılmış da diğer islam ülkelerinin

neden konudan haberi olmamış.
    3 -1 ... timur cengiz hulagu
  7. 7.
    Tarih biliyorum başlığı. Efendim o dindar değil yobazdır. Ayrıca Atatürk küçük harfle yazılmaz.
    1 -2 ... irticai faaliyet yapan yobaz
  8. 8.
    ha yok canım o kavgayı, atasına vatanına ihanet edip zırhlıyla kaçan vahdettin başlattı. adamlara destek olacağı yerde haklarında idam fermanı çıkarttı.

bu sözlükte yazanlar içinde de aklı başında olanlar ben de dahil, ulan beni kıskaca aldılar, bari el altından destek oliim falan derdik hepimiz. yok abi, demedi adam bunu.

damadına "hilafet ordusu" kurdurdu, bizimkileri öldürtmek için.

şeyhülislam´a da fetva verdirdi "kuvay-ı milliyecilerin boyunlarının görüldükleri yerde vurulması" seklinde...

türk milleti de baktı, ulan yunanlı kızlarımıza tecavüz ediyo, kalpaklılar bizim kızların namusunu kurtarmak için dağa çıkıyo, şeyhülislam da dağa çıkan türk milislerini öldürmemiz için bize fetva gönderiyo,dediler...

e tabii ondan sonra haliyle, hasiktir ulan şeyhülislam bozuntusu, dediler. kendileri de dağa çıktılar !!

akgötün götünden yeni tarih yazma çabası bi halta yaramaz, o yüzden.

ama o damad ferid´in hilafet ordusu muhabbeti önünde sonunda akgötlerin açıklayamayacağı , ihanetin kanıtı olarak önlerinde duracaktir.ona hiçbi şey söyleyemezler.

menemen olayıyla onun bir ilgisi yok.

dinciler vatansızdır, kahpedir, namus falan bilgisi yoktur onlarda, onların tek istediği huuu çekebilmektir.

e modern dünyada öyle yaşanılmıyo artık. günümüz modern insanı, hristiyanlarda da vardır bu şekil üşütükler, çok sert bir şekilde bu türden tarikatlarla dünyanın her yerinde mücadele ederler. sadece türkkiye´de diil yani.
    4 -2 ... paganviodio
  9. 9.
    kemalistlerin yobazlık kıstasının sarık giymek, tarikat üyesi olmak, hatta müslüman olmak olduğunu bildiğimiz için ''ama onlağğr yobazdı taaam mı'' palavralarına inanmamız gereken başlık.

bana tarikatlarla mücadele edilen tek bir avrupa-amerika ülkesi göster be kolpacı. dinciler namussuzdur diyorsun da, daha geçen gün ''sevgilim mini etek giyebilir diyen erkek'' başlığında attığın sesli entry'de namus anlayışını da gördük.
    ... jeffrey dahmer
  10. 10.
    amerika ve kanada,

tarikatını adamın götüne sokarlar.

bir örnek istiyordun.
    1 ... timur cengiz hulagu