1. 1.
  yeni dünyaya değil onların direttiği eski erkeklerin üstün olduğu dünya yeni dünyada zekalarıyla ayakta durmak zoruda kalacaklar. o zaman kadınlar üstünlüğü ele alacak.
  çünkü kültürümüzde dinimizde bize dayattığı yasakların sebep olduğu en büyük zarar aklı pipisinde gezinen bir toplum yasak diye bu kadar düşkünlük. olmasaydı bu yasaklar olmasaydı bu düşkünlük beynimizi daha iyi amaçlar toplum için kullanıyor olurduk. e bu adamlar beynini kullanmayı çözene kadar kadınlar fizana gider gelir geride kalırlar.
  bir alışmışlığı bırakmak kolay değildir. bir de bu alışmışlık senin üstünlüğünü hükmetmeni sağlıyorsa.
  1 -2 ... ecemcix
 2. 2.
  Yeni döneme bazı müslimlerin ayak uydurmamasıdır. avrupanın köşesinde durup hala dünyadan bir haber olan müsloları eleştirmektir, bazen zihniyete bakarsan dış dünyayla arada 10 bin sene fark var dersin, sanki bin/bin beş yüz yil burda müslolar yasamiyordu o kadar komik kafa yapisi var bazı dindarlarin. Velhasil bazi dindoşlarda biraz şizofrenlik var oldugu icin bunlara laf anlatamasın.

  Edit: bu arada hem akli selim, hem beynini kullanan hem dindar olabilen insanlarinda mevcut oldugunuda yadigamiyoruz/ yadigamamak lazim o ayri konu.
  1 ... hercool
 3. 3.
  doğru değildir. Doğrusu şudur:
  dindarların cahil olanları, yeni dünyaya direnir.
  dinciler ise bu dindarları yeni dünyanın araçlarından güç alarak sömürür. Onların tek derdi güçtür.
  1 ... kirmizidoktor
 4. 4.
  Yanlış önerme.

  Çoğu dinci küreselleşme(amerikanlaşma) ve yeni dünya düzeni denen Rockefeller ve rockchilt kölesi olma düzenine uçarak gidiyor. Bunu destekleyen de dinci geçinen büyük başlarımız.

  küreselleşme ve yeni dünya düzenine boyun eğenler "ya istiklal ya ölüm" diyenlerin torunları olamaz

  (bkz: küreselleşme amerikanlaşmadır)
  ... efsane komutan