bugün

sizin sevginize gireyim dedirtecek kadar leş bir sevgi çeşididir. çocukları kalkan yapan, kadınları yarı çıplak teşhir eden, festivalde insanları tarayan pislik bir terör örgütüne duydukları sevgiyle yine insanlıktan nasiplerini almadıklarını göstermişlerdir. dinci eşittir terörist veya terör yardakçısı. asla değişmez bu.
sözde dinsiz özde yahudi hayranı olanların israil'e olan sevigisinden daha iğrenç değildir.
Benim ibi profesyonel serserilerin de sevgisi de sevdaya dahildir.

Direniş beni her zaman azdırmıştır. Hamas düşmanı kadınların ebu ubeyde'yi görünce ıslandıkları konusunda eminim. Erkekleri ise muhtemelen çoktan prostat olmuşlardır.
Savaşı bir kenara bırakalım;

Hamas’a mı sığınırlar , israil devletine mi?
insan olan hiç kimse hamas gibi bir terör örgütüne karşı sevgi duymaz. fakat intikam hırsı ile insanlar yanlış olan şeyleri bile sahiplenirler.
örneğin abd'nin Japonya'ya attığı nükleer silahtan dolayı hiçbir abd vatandaşı rahatsızlık duymaz. çünkü bunu japonların hakettiğini düşünürler.

hamas konusunda da insanların unutmaması gereken önemli bir şey var. 4. kuşaktır işgal altında bir nesil yetişiyor. 1. derece ailesinden israil'e kurban vermeyen kimse yok. yaşadıkları şehrin etrafı 6m lik duvarlarla çevrilmiş ve dışarı çıkamıyorlar. evet hamas terör örgütüdür ama hamas israile karşı bir tepkidir.

israilin terörist gibi saldırılarına karşı aynı şekilde mukabele etmek hamas'ı terör örgütü yapıyor mu evet.

her iki terör organizasyonuna karşı durmak insanlık gereğidir.
Haber izlemiyorsun herhalde cahil herif, bütün dünya halkları Yahudi terörünü lanetleyip Filistin halkına destek veriyor dolayısıyla haması tutuyor. Dün beyaz sarayın önünde 100bin kişilik miting vardı, baydının yardımcısı kamalanın kızı Filistin kampanyası yapıyor, yahudi 70 yıldır öldürüp toprak gaspı yapınca herkes sus pus, hamas yapınca ooooo nooo sen yapmassın senin buna hakkın yok çünkü sen bu dünyaya katledilmek için geldin, insani ve vicdani duygularını kaybetmemiş kişiler bu soykırıma karşı çıkar, zaten hayvanlaşmış çakal sürüsüne diyecek bir şey yok.
neden şaşırıyorsunuz ki? aynı yolun yolcuları...
aa ayrışmayalım ama. terör kötüdür işte. israil ele geçiriyor, hamas da intikam alıyor. sivillerin öldürülmesi her iki taraf için de kötü o kadar.
siyonistlerce annelerine kayılan babası meçhul müptezellerin yuttukları sperm sonucu oluşan mide bulantısıdır muhtemelen.
anlamadığım şey neden bu iki taraftan ille de bir cani, sapık, manyak, ruh hastası, terörist, zalim, cahil tarafını tutmak zorunda olduğumuz. ama israil yaptı ama filistin yaptı diyerek ikiyüzlülük içinde haklı çıkmak isteyenleri duymaktan kusacağım geliyor.

ya kardeşim, hamas'ın ortaya çıkışı, sivil kadın çocuk demeden bomba eylemleri saldırıyla insanları katletmesinde en büyük etken cia mossad.
hamas ne zaman katliamlara başladı? izhak rabin ile yaser arafat el sıkışıp kıbrıs modeli iki devlet anlaşması için barış görüşmelerine başlamasıyla. bill clinton, izhak rabin, yaser afat ve ab rusya tüm taraflar masada anlaştı ve bağımsız filistin devleti temeli atıldı. israil de izhak rabin'in evi önünde yüzbinlerce kişi toplanıp izhak rabin'i israil'e ihanet ettiği için protesto etti. iktidarını kaybetti.
yaser arafat filistinde filistin davasına ihanet etmekle suçlandı, hamas militanları ile el kaide arasında çatışmalarda on binlerce insan öldü, yasar arafat canını zor kurtardı iktidarı hamas'a devretti.
ortaya hamas çıktı ve filistin halkı el fetih değil de hamastan yana oldu, barış rafa kalktı. senin deden benim dedemi öldürmüş, yok senin deden benim dedeme zulüm etmiş tartışması çatışmasını seçen radikaller her iki kesimde evlatlarını toprağa gömmeyi barış içinde yaşamaya tercih etmiş.

kalkıp kan savaş ile beslenen iki toplumdan birini neden seçecekmişim?
daha dün israilde kadın çocuk yaşlı genç binlerce insanı öldüren terörist katillere susanlar bugün filistinde ölenlere ağlıyor. bu iki yüzlülüğe kusacağım geliyor.
hiçbir zaman yaşamadıkları ve yaşayamayacakları müzik festivali ortamınaa paramotorlarla inip sadizm krizleri geçiren,
kalabalığı keleşle tarayan hamasçıların
, kendi halinde gül gibi yaşayıp giden 10.000 gariban filistinlinin öldürülmesine, neredeyse hepsinin evsiz, susuz, elektriksiz, gıdasız, sağlık hizmetlerinden mahdum kalmasına yol açmasını başarı olarak gördükleri için.
(bkz: Şehitler tepesi boş kalmayacak)
Hangi dine inanırsa inansın bütün dinciler herhangi bir şey yapmasalar da mide bulandırıcılar.
Netenyahu denen göt israeli yarak gibi yönettiği için halkı tarafından aylardır sokaklarda protesto ediliyordu. istifanın eşiğindeydi. netenyahu bu kadar zor duruma düşmüşken saldırıp 1300 kişiyi öldürüp adamı kahraman yapmanın ne alemi vardı. Bir insan stratejik akıldan en fazla bu kadar yoksun olur.
"....siyonistlerce annelerine kayılan babası meçhul müptezellerin yuttukları sperm sonucu....."

bu müslo takımından daha aşşağılık tek bi grup varsa o da bunların burada bu dille yazmasına göz yuman moderatör topluluğudur...

ensest, pedofili, kendi anasına hallenme, kendi kızına sulanma, çarpık ilişki, oğlancılık, anasını şeyhe götürme, ibnelik en çok hangi grupta mevcut? tabii ki islamcılarda mevcut.. bütün tarikatlarda organize bir şekilde yapılıyor bu işler... bu konuda gazetelerde her gün çarşaf çarşaf haber çıkıyor, kitaplar yazılıyor..

bütün bunlar ortadayken bu pisliklerin normal incanlara cinsellik üzerinden saldırabilmeleri arapçı tayfanın ne kadar haddini bilmez olduğunun göstergesi...
Sizin bebek katillerine olan sevginiz kadar mide bulandırıcı değildir.
--spoiler--
siyonistlerce annelerine kayılan babası meçhul müptezellerin yuttukları sperm sonucu
--spoiler--

oo max islamcı ahlakı. frenk üzümü denen cibiliyetsiz feyk hesaplarından millete sövmeye devam etmiş. millete asıl siyonisti göstermek istersem sizin gibi badeyi lıkır lıkır yukan siyasal islamcıları göstermem yeterli olur. israil'le bir olup suriye'yi yıktınız, reisiniz yahudilerden madalya alıyor, bop eşbaşkanı da. rizelu bir gürcü toplarını yalaya yalaya bitiremeyenler, başkalarına s.ksocu muamelesi yapıyor. tarikatlardan gördüğümüz kadarıyla hormonlarına laf geçiremeyen dini bütün kimseler iyi biliyor o işi. sen de ayrıntılı anlattığına göre sağlam tecrübelerin var demek ki.
--spoiler--
sizin bebek katillerine olan sevginiz kadar mide bulandırıcı değildir.
--spoiler--

off gurbetten filistin duyarı kasan çirkefler de hemen gelmiş buraya. bebek katili görmek istiyorsan çocukları kalkan yapan hamas'a bakman yeterli olacaktır. elin hollanda'sından hamascılık oynamak kolay yavrum. götün yiyorsa gidersin gazze'ye
yavrum ama bir dincide yürek dediğimiz şey kuş poposu kadar olduğu için bunu söylemek de saçma olur gibi.
netenyahu denen yauşak polonya yahudisi. 1967, 73 savaşlarına subay olarak katılmış bir sürü insan öldürmüş, kardeşi entebbe baskınında öldürülmüş hasta ruhlu sadist ruhlu psikopatın teki. 1300 vatandaşı öldürülünce gazzede taş taş üstünde bırakmayacağını, katliam yapacağını hesaplayacak beyin yok mu bu hamasçılarda. Mossada çalışmıyorlarsa tabi.
gerizekalılıktan başka bir şey değildir.

hamas hakkında tek makale okumamış, tek uluslararası rapor okumamış beyinsiz takımıdır hamas'ı destekleyen. her bok beklenir bu mallardan.
+1'imle katıldığım mide bulandırma ameliyyesi.
yoktur aslında.. dinci küloduna parayı kim sıkıştırırsa onu sever.. bürokraside, ticarette ve akademide önünü kim açarsa onun peşinde koşar. yani dinci "filistn" diye zırlar ama emirleri israil'den alır..

amerika ve israil'den gelen emirle filistin'in en büyük destekçisi olan suriye'yi göçerten islamcıların filistin sevgisi tiyatrodan ibarettir...

türkiye'deki dincilikle ilgili bilmeniz gereken şeylerin %80 i şu 20 saniyelik videoda özetlenmiştir...
https://www.youtube.com/shorts/6Vt_Td1wgVg
kalan %20 ise sır odasında olan bitendir...
Chp liderlerinin demirtaşa ve kavalaya selam gondermesine midesi bulanmayanları sasirtan sevgidir.
Aradaki fark ne?