1. 1.
  Tarihi öyle bir ters çevirdiler ki duyan da yıllarca solcular ya da kemalistler feto'ya sakso çekmiş, kendileri ise fetö ile mücadele etmiş zannedecek.

  Bunlar ciddi ciddi turgut özal'ı, muhsin yazıcıoğlu'nu fetö'nün öldürdüğüne inanıyorlar yahu. Bu adamlar zaten senelerce Fetoş piçine yağ çekenler, övgüler dizenler.

  Fetö'nün asıl güçlenme ve gelişme dönemi özal dönemine tekabül eder. Yani fetö turgut özal'ın desteğiyle fetö olabilmiştir. Ama bu adamı utanmadan FETÖ şehidi yaptılar başımıza.

  Keza muhsin de Fethullahçıydı. Değildi diyene fetoş'u övdüğü konuşmalarını gösteririm.

  Türkeş de fethullah gülen'i çok sever ve takdir ederdi. Onunla kucaklaştığı görüntüler herkesçe malum zaten.

  Abdullah Gül ve tayyip'i ise anlatmama bile gerek yok. Zira feto'ya olan aşklarını sağır sultan bile biliyor.

  Ama bu dincilere sorsan bunlar asla fetö'yü desteklemedi. Fetö'ye kamalistler, 28 şubatçılar, ecevit falan destekledi. Elbette ki ecevit fetö meselesinde masum değildir ancak dinciler kadar da suçlu değildir.

  28 Şubat ise direk olarak fetö'yü hedef almış bir harekettir. Fetö ile ilk mücadele edenler 28 Şubatçılardır. Fetö hakkında ilk iddianameyi hazırlayan da, sayfalar dolusu rapor hazırlayıp demirel'e brifing verenler de onlardır.

  Kısacası boşa çırpınıştır. Fetö ile yıllarca mücadele veren, bunun da ceremesini çekenler kemalistlerdir. Feto'ya sakso çekenler ise dincilerdir. Bu gerçeği kimse değiştiremez.
  2 ... marjinal turk fasisti