1. 1.
  zamanında toprakları satıp sonradan onlar bizim toprağımız diye zırlamalarıdır.

  satmasaydın kardeşim.
  3 -2 ... system error
 2. 2.
  Yıllardır süren goygoy. Bugün hizbullahın başı çıkmış diyor israile geçen hafta biz füze attık. Millet katlediliyor diğer müslümanlar da twit falan atarak, eskiden biz şöyle böyleydik diyerek olaydan itibar koparmaya çalışıyor aq. Kabul edelim yemiyor.
  1 ... mahmut sezar
 3. 3.
  Senin gibi amaçsız yaşayan cahiller,Çeçen savaşına giden mücahidleri bilmez.afganistana gidenlerden haberi olmaz.ırak Suriye Bosna'ya gidenleri bilmez.namazda gözü olmayanın ezanda kulağı olmazmış.youtube ye bak oradaki şehitlerin gülen yüzlerine iyice bakki bunlar can verirken neden gülümsüyor diye bi düşün.
  2 -3 ... kalahari 1
 4. 4.
  aynen.
  ulan 50 yıldır israil piçi filistini parçaladi mahvetti

  binlerce insanı öldürdü.

  ee etrafında 40 tane müslüman ülke var ama israile mudahele eden yok.

  varsa yoksa boş kurşun

  ülke baskentinde protesto yap

  israil bayrağı yak

  coca colayi sokağa dök

  he canım he israil bayragi yakinca israil kahroluyor nasil olsa...
  1 ... diablo1987
 5. 5.
  filistin de yaşananlar insanlık suçudur. hiç bir ideolojinin tekelinde değildir. Türkiye’nin yakından dahil olduğu Filistin direnişine en büyük destek 68 kuşağından gelmişti. Deniz Gezmiş ve arkadaşları iki grup halinde Filistin Demokratik Halk Kurtuluş Cephesi (FDHKC) saflarına katılmak için Filistin’e kaçak yollardan girmişti. Filistin bir sevdaydı onlar için, bir idealdi. Türkiye solundan binlerce genç 1970’lerde ve 80’lerde Filistin için savaştı; onlarcası, belki de “yüzlercesi” bu dava uğruna can verdi. Sıra dışı şeyler yaşadılar, derin acılar çektiler. Ortalarda dolaşıp böbürlenmediler, kahramanlık payesi istemediler. Tersine yok sayıldılar. Ölenler unutuldu; ne cenazeleri istendi, ne mezarları arandı.
  kimileri nutuk çekerken kimileri can verdi.

  deniz gezmiş' in el fetih kimliği...

  uludağ sözlük
  5 -2 ... tierraylibertad
 6. 6.
  Yine gidip anca küçük bebelerin olduğu otobüslerde bombalı terör yapar islamcılar sonrada bizede silahsız girişti israil lan sen kalaşnikofla protesto yapıyon adamların sınır barajını kesiyon ne silahsızı? sonrada niye dünya bizi anlamiyo lan sen..
  ... hercool