bugün

dogu türkistanda kuzey ırak ta binlerce türkmen katliamlarla öldürürken dincilerin, osmanlıyı çok defa satan araplara hayran olmasıdır.
davos olayından 3 gün sonra arap birligi başkanının arapların işine karışmayın demesi ve kuzey kıbrıs türk bölgesini tanımıyoruz burda bir tek rum devleti vardır demeside araplara olan hayranlıklarını bitirememiştir.
kimliksiz ve bir partinin arkasına sığınıp türk ve islam düşmanlığı yapan zavallılardır.
(bkz: içimizdeki araplar)
milli güvenlik hocalarının geri zekalı olan ekserisi bu tarz fikirleri kafaya atar araştırmayanlar da inanır.

aynı adamlar türkün türk'ten başka dostu yoktur da der. halt eder.
+do you like arab?
-yeah, i like arab, i love arab, i love dinimiz. *
ingiliz ajanı lavrece ın türklerin midesinde altın olur lafına inanan salak araplar kendisine yardıma gelen türk askerlerinin uyurken karnını deşmiştir.
Din harici konularda özentilik yaratırsa tehlikeli olan durumdur.
arabın örf ve adetlerini giyim ve yaşam tarzını islamın emri kabul edip uygularlar.
dindarlaradan nefret edenlerde de erke dönergeçi hayranlığı vardır,
aklın, mantığın, fizik kurallarının müsade etmediği bir olaya bile sırf dindarlara karşı olabilmek adına sahip çıkabilmektedirler.
(bkz: general motor)
Neden mi ?
(bkz: arabın ziki uzundur)

+ Demek araplara hayransınız.
- evet çok uzun insanlar. bayılıyorum.
kuran peygamber neyin hep arapla ilişkili olduğundan kelli ileri gelen durumdur.

ukrayna'ya ineydi ukrayna hayranı olurlardı..ulan o zaman ben de olurdum amnkoym. hacca giderdim.
aklın fikrin ve blimin değil çarşaf altında kolay sevişebilirliğin peşinde oldukları, temizlik imandandır deyip pisliğe hayran oldukları, sapıklıklarından sonra kadınları kolaylıkla cezalandırabildikleri içindir.
bunlar bide peygamberin araplara gelmesinin arap olmasının iyi bişey oldugunu sanırlar ulan okadar uygarlık varken neden allah oraua peygamber göndermiş azıtmışlarda ondan.
sike sürülecek aklı olmayan , okumayan , araştırmayan , tek marifeti nefret etmek olan islam düşmanı tiplerin uydurduğu varolmayan durumdur.

arapların baasçı yada vahhabi olduğunu bilmez bu denyolar , vahhabi ve baascıların tasavvuf düşmanı olduğunu ve tüm cemaat ve tarikatlerden nefret ettiklerini , tanzanyada bile örgütlenen Türk cemaatlerinin arap ülkelerinde örgütlenemediğini falan bilmez bu gerzekler.

tek bildikleri oturdukları yerden ona buna bok atmaktır. benim gibi boş vaktiniz varsa bunlara 3-5 satır cevap yazar göt edersiniz , vaktiniz yoksa kaale bile almayınız efenim.
islam düşmanı kesimin cahil olan fertlerinin kendi küçük dünyalarında inandıkları yanlış düşünce.
Bana ne lan vahhabi araptan. Hadi iftar zamanı çayımı getir çabuk.
adı üstünde dinci diyorsun. dinciler zaten hep öyle olur. bunlar öyledirler ki islamı ve allahı kullanıp * ülke içinde fikir ayrılıklarından dolayı kavga bile çıkartırlar. ülkedeki insanlara müslüman olmayan insan değildir havası verirler.
(bkz: böyle bir şey yok)

götünüzden element uydurmayın. mazlumun yanında olmakla o yağ bulunca bilmemneresine süren tiplere hayran olmayı karıştırmayın.
basa basa söylemek lazım dinci dediğimiz kitle ile dindar arasında fark vardır. bu dinci kitle arapları daha üstün görür ve hala arapların peşinden gider. gerçektende arap hayranıdırlar ama tarih bilmezler. şimdi arapların hainliğinden bahsetmicem. islamiyet türkler girdikten sonra çoğu halka yayılmadımı, haçlıları türkler sepetlemedimi, islamı türkler geliştirmedimi zamana göre kurallarını farketmedimi hala bu arap hayranlığı ne anlamıyorum. çok arap hayranlarıysalar gitsinler arabistanda yaşasınlar efendim biz türklüğümüzle mutluyuz. hala bu çağda entari giyip, elle yemek yiyen, 10 kadın alan, temizlik nedir bilmeyen bir ırkada hayran olunması saçma gelir insana.
islamiyete doğrudan dil uzatamamanın kabızlık ifadesidir. orjinal metni; türk milletinin islam hayranlığı olması gereken önermedir.

lanetlenmiş olan faşist ve ırkçı söyleme tekabül eden bir ifadedir.
dünyada müslüman olan tek ülke türkiye değildir. afganistan ve pakistan gibi asya ülkelerinin resmi yazıları arap alfabesi olup "dincilerin arap hayranlığı" önermesinin sığ olduğunu gösteren sakat bir ifadedir.
laiklerin ingiliz hayranlığından daha fazla değildir. en azından arada kardeşlik ilişkisi vardır, ana-baba durumu değil...
(bkz: katliamlarla öldürmek)
en adi, en aşşağılık, en şerefsiz millet bu araplar olmasaydı dinde arabistan denen batakhaneye gönderilmeyeceği için ve hali hazırda devam eden arap halklarının traji komik durumunuda göz önüne alırsak arap hayranlığı gerizekalılıktan öte bir durum değildir.
dindarda olmayan hayranlıktır.veda hutbesinde arabın arap olmayana üstünlüğü yoktur gibi bir ifade vardı sanırım.
çok yorum yapmak istememe rağmen ramazan ayı münasebetiyle küfüre ara verdiğimden bakmakla yetindiğim düşünce. yazamamam karşı olduğumdan değildir. şimdi gereksiz sinir harbine girmenin gereği olmamasındandır.
(bkz: bunu mu demek istediniz)

(bkz: türk arap kardeşliği)

sapına kadar...