1. 1.
    sosyolojik bir realite. adam ayın ikiye bölündüğüne inanmış, yerli savaş uçağına mı inanmasın. ortaya sıç ve bu everest tepesi de, dinci inanır. ordan sonra akp neden seçim kazanıyor...
    2 -1 ... david addison
  2. 2.
    haklı önermedir, mesela bitcoin.

acayip yükselecek abi, çiftlikbankçı çomarların ağzı açık kalacak abi, devir sanal para devri len aq.
    ... masklavi
  3. 3.
    kuranın adam çarptığını görmedim ama kuranla bir çok dincinin çarpıldığına tanık oldum.
    1 -1 ... fikrimfirarda
  4. 4.
    bitcoinle ne alakası var ya aq. sığır sığır konuşmayın bitcoinden de millet parayı vurdu anasını skti ortalığın çiftlikbanktan da. lakin farkı çiftlikbankta skilen sayısı biraz daha fazla.

adamlar neticesi uhrevi çıkan her şeye inanıyorlar sonuçta çok da zor değil kandırmak bu nedenle.
    ... flat head
  5. 5.
    4-7 yaş zekasına sahip oldukları için dinci demeyelim de mistik zihniyete sahip insanları kandırmak çok kolaydır. yardım kuruluşları aracılığı ile şuraya buraya yardım diye soyup soğana çevrilebilir. (ülkedeki hemen hemen bütün yardım kuruluşları batılıların ülkemizi soymak için açtığı örgütlü teşkilatlardır. lütfen yardım edecekseniz mahallenizdeki fakir insanları bulup onlara yardım edin. afrika, filistin, arakan yalanlarına inanmayın. bunlar sadece bir yem, paranızı almanın yolu)
    -1 ... jean piaget
  6. 6.
    yüksek faiz verip bu faiz helaldir dedin mi istediğini kandır. kısa yoldan zengin olmaya programlanmış herifler.
    ... teflon