bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  herkesin ülke elden gidiyor edebiyatı yaptığı, dincilerin güç kazanması olayının dinsizlerin haksız uygulamalarına karşı ortaya çıkmasıdır.
  efendim herkes ağlayıp duruyor, herkes de bir isyan, 'ülke elden gidiyor'. yok tayyip şunu yapacak yok fethullah gülen bunu yapacak yok şeriat gelecek.
  zamanında ezan türkçe okunmasaydı, adnan menderes asılmasaydı, 28 şubat olmasaydı, türban yasaklanmasaydı, gücü elinde bulunduranlar onu doğru ve adil kullansalardı şimdi bunları konuşmayacaktık.

  sende haklısın. ağlama sırası sende. gün oldu devran döndü.
  -3 ... sidewinder
 2. 2.
  önüne gelene dinsiz diyebilecek cesareti kendinde bulan, dili biraz fazla uzamış küstahların sözüdür. beyin yıkama amaçlıdır, iplenmemeli, "ok" denip geçilesidir. kanmayınız bu tip bölücü oyunlara.
  5 ... karin
 3. 3.
  Doğru önermedir. Dinciler ortaya çıktığı zaman Evrensel küme içinde dincilerin değili olarak geriye kalanlar da dinsizler olarak adlandırılmışlardır.
  1 ... 11 11 11 11
 4. 4.
  dincileri 12 eylül çıkarttı. evren paşa yani! her yere atatürk heykeli dikip milleti atatürk'ten tiksindiren de yine evren paşa idi. darbeyi yapan "bizim çocuklar" da evren paşa'nın ta kendisiydi. ha bir aralar ticaniler vardı onları da pek rahmetli(!) hörmetli(!) menderes zamanında gördük.
  ... kerameti kendinden menkul