bugün

bastırılmış cinsellik ve cehalet kaynaklı eğilimdir.bir dinci için kendi karısı kızı mahrem ve kutsaldır geri kalan herkesin ki kullanılabilir günahkar yaratıklardır.kendi ailesinden başka kadınlar kızlar 8 kat çarşaf giymiş olsada gavurdur.
felsefeleri: (bkz: ana bir bacı iki gerisine salla siki)

sapıklıklarının ve bencilliklerinin sınırı yoktur. tabiatlarında arap ve osmanlı biatından kalma oğlancılık da vardır.
(bkz: osmanlı da oğlancılık)
dinlerin ortaçağı temsil etmesinden kaynaklanan hadise. ortaçağda satın aldığın kadın ya da çocuğa her şeyi yapabilirdin.
insandaki kötülük eğiliminin bir parçasıdır. herhangi bir kesimin üzerine atılması provakatif bir eylemdir.
birincisi: henüz din satan insanlara rastlamadım.

ikincisi: burada bir milyarın üzerinde bir kişi üzerinde genelleme yapılmıştır. bu da ciddiye almamın önündeki en büyük engel.

üçüncüsü: kadına benzeyen erkeğe ve erkeğe benzeyen kadına bizim dinimizde laanet edilmiştir ayrıca (bkz: pompei)

dördüncüsü: (bkz: ilim çinde bile olsa gidip alınız) bu hadis göseriyor ki din orta çağı temsil etmez zira en basit örneğiyle dindar bir yönetim uygulayan osmanlının zamanında bilimde diğerlerine göre çok ilerde olduğunu tarih bize söylüyor. ancak dindarlar temsil edebilir ama siz ''dinlerin temsil ettiğini'' söylüyorsunuz.

beşincisi: dinler ortaçağı temsil etse bile oğlancılık ve sübyancılığın ortaçağ ile ne alakası var? bağnazlık dersiniz anlarım. bilimde geri kalmışlık dersiniz anlarım ama sübyancılık orta çağda bu kadar revaçta mıydı? bilemiyorum eğer kaynak gösterirseniz memnun olurum.

altıncısı: evet ortaçağda kadınlar ve çocuklar alınıp satılıyordu ki biz buna ''kölelik'', ''cariyelik'' diyoruz. bunu yapmak dindarlara has bir eylem değildi. tüm dünyada mevcuttu. ha elbetteki bu bir savunma ya da haklı çıkarma operasyonu değildir fakat yanlış lanse etme durumu var.

sonuç olarak ise aslında alt taraflar teferruat. sosyal anlamda genellemelerin olduğu hiç bir yerde mutlak doğrular yoktur
Bunu söyleyenlerin kendi analarına eğiliminden azdır.
laf olsun torba dolsun diye başlık açmayın arkadaşım. herşeyi geçtim okey, burada istediğimiz gibi konusabiliriz ama biraz saygılı olun lan.
Ensar vakıflarından, kuran kurslarına, dini cemaatlerden, dergahlara gördüğümüz bütün olayların küçük erkek çocuklarına yapılan tecavüz ve taciz vakalarından ibaret olduğu düşünülürse 100% gerçek eğilimdir.
tamam cumshot on the face babanın meceralarını anlatmaya gerek yok.

burada anama yazdığı (#45902970) için yazılmıştır.

tanım olmayan mevzudur.
Bir kaç örnekten yola çıkarak genel bir yargıya varıcaksak Alkol alıp sahroş olan bazı kimselerin birilerini öldürmesi, araba kazalarına sebep olması gibi fiilleri işlemesinden yola çıkarak her alkol alanı potansiyel katil olarak görmemiz lazım, aynı mantıkla dinsizlerin vahşi, kendilerine uymayanları katledecek (stalin, mao) insanlar olduğu çıkarımınada ulaşırız. "kardoşom onlar istisna" dersen bende bazı müslimlerin yaptıkları salaklıkları tüm müslimlere bağlama derim. Ki ben şeriatçıyım ve muhtemelen arkadaşın "dinci" dediği sınıftanım o kadar insan tanıyorum benim gibi düşünen ama hiç birinde böyle bir eğilim görmedim.
evet 7 sene önceki entryi hortlatmaki maksat yine din mevzuu ve hedefte dindar kesim topyekün hakarete uğrasın diye çabalama!
başka bir anlamı varsa bunun onu söyle.?
yoksa şayet, bunu bir daha yapma sevgili kardeşim!
sonra birileri çıkıp buna uç örnekle karşılık verecektir, vermişte!
gerek yok, yapma.

şurada herkesin ana bacı birbirine sövüp saymasının ne anlamı olur onu düşün.
buna sebebiyet vermeyelim!
kal selametle....
Tabi tabi, 7 yıl önce bir olay oldu, daha da olmadı!

Len son 7 yıldır, örtbas edilenler hariç, en az 20 vukuatınız daha oldu.

Sizi gidi Lepistesler sizi...
--spoiler--

len son 7 yıldır, örtbas edilenler hariç, en az 20 vukuatınız daha oldu.

--spoiler--

nasıl bi ruh hastasısın arkadaşım sen.
siken biz miyiz, yoksa beyin özürlümsün sen??

yani bir meseleyi savunacaksınız anladık da aptalca misaller vermeyin.
bi daha sikmeseler bari...
Eşcinsellik eğilimi insanda sonradan hasıl olan bir durum değildir doğuştan vardır . Muhafazakarlık ya da başka bir tabirle dincilik insana ailesinin empoze ettiği yada isteyerek aşılamasa bile yaşanılan ortamdan insanın doğal olarak etkilendiği ve sürdürdüğü bir seçimdir . Eşcinsellik insan seçmediğine göre dağılımı eşittir . Eşcinsellik bu dinsiz bu dinci bu seküler bu muhafazakar diye adam seçmez . Ülkede muhafazakar nüfus fazla olduğu için dincilerde bu tarz eğilimlerin fazla görülmesi normaldir.
tamam, kıvır ve götüne sok şimdi onu.
görsel
Fabrikasyon bir üretim hatası. Hepsi geldiği yere geri gitmeli. Yani anasının., .....mına.
Bu taciz tecavüz işlerinde seküler-dinci kıyasına girerseniz sekülerler farklı kazanır o yüzden salak saçma görseller paylaşmayın… “tacizci/tecavüzcühoca”, parodisi bile yapılmış dile yerleşmiş bir terimdir zira. ismail saymaz ın bunla ilgili çok güzel bir kitabı da var hatta.

Ha olayın insani boyutu tabi ki bundan ileri seviye.
Namus ilkesi farklıdır bu gavatlarda.

Aklı başında olsa minnacık evladina niye eşarp taksın. Cemaat sıkıntı da.