1. 1.
  sözlükte tavşanları katlayacak seviyedeki hızdır.
  mesela sözlüğe bir çift yobaz atatürk düşmanı hain bırakırsanız 3 gün içinde allah ne verdiyse geometrik oranda ürüyorlar.

  tanrıları tayyiplerinin bir hikmeti olsa gerek.

  tek çözüm ilaçla zehirleyip köklerini kurutmak.
  başka türlü uğraşılmaz.
  4 -8 ... kilise sarapcisi
 2. 2.
  hep varlardı. ortamını bulunca amip olarak mitoz bölünmeyle hızla çoğaldılr sadece.
  ... sanfransiscodaki boynuzlu
 3. 3.
  nefretin her türlüsü zararlıdır. haklı olunsa da.
  -1 ... mahmutsuncer49
 4. 4.
  tavşan gibi seks yapıp ürediklerinden ötürü bayağı fazla bir hızdır.
  ... taciturnn
 5. 5.
  Moderasyon sayesinde olan hızdır. Bunları sözlükten siktir etmeleri gerekirken aksine o iğrenç başlıkları sol framede duruyor. Önceden atatürk bu kadar aşağılıkca eleştirilmiyordu ama son zamanlarda kimlere yakalalık yapmak istiyorlarsa eleştiri dozunu aşan pisliklere dokunmuyorlar. Yazıklar olsun ne diyeyim.
  3 -1 ... black metal dinleyen yazar
 6. 6.
  Bu Ülkede yükselmek ve kendinizi adam (neye göre adamsa artık) sıfatına sokmak istiyorsanız şu an ölü olan bu insana sövüp sarık cübbe fesi ibadet sayıp giyerek baş örtüsüz kadınları ucuz olarak görerek bu emelinizi başarıyla sonuçlandırabilirsiniz.
  1 ... simetrigiolmayankok
 7. 7.
  eş dost 1. derecede akraba,kedi köpek eşek demeden ne bulurlarsa siktikleri için kırma mırma yamuk yumuk her şekilde çoğalıyorlar.
  1 -1 ... exlamabin
 8. 8.
  hamam böcekleri ile eş değer hızdır. benzerlik sadece bununla da sınırlı değil tabi. bu yobazlar da hamam böcekleri gibi aydınlıktan, ışıktan katiyyen hoşlanmazlar aynı onlar gibi karanlığı sever ve arzularlar.
  1 ... ecinni