bugün

takkeli, cübbeli, çember sakallı yobazların yüzlerinden bile okunan kindir. sakallarıyla birlikte yüzlerindeki en belirgin kin izi gözlerinin çukurda ve etrafının hayli mor olmasıdır. kinlerini her gün sakallarından salya akıtarak baktıkları tiki kızlarla besleyip büyütürler. aynı zamanda altıncı yüzyıl arap yarımadasına özlem duyarlar. ayrıca her gün biraz daha oturan kuyruk acısı da bu kinin temel sebeplerindendir.
(bkz: bu kin değil yani)
(bkz: o da güzel)

dur bitmedi eklentisi: sakal denilen şey sünnettir dolayısıyla müslüman kişinin sakal bırakması kadar normal bir şey yoktur. istemiyorsa bırakmaz ama bırakana da saygı göstermek zorundadır. (herkes)
her sakallı ermiş olmadığı gibi her sakallı kötü de değildir.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
fetullahçı gençlik başlığına yazdığım entry den sonra kötü oylanma ve mesaj bombardımanına tutulduğum için yakinen bildiğim eylemdir.

(bkz: fethullahci genclik/#1587633)

Not : muhtemelen bu entryden sonra (bkz: dejavu) yaşayacağım...
(bkz: tövbe tövbe)
bu kin o kadar su katılmamış bir kindir ki; bu yobaz yüselişi devam ettikçe ve insanlarımız herşeyi kanıksadığı gibi bunuda kanıksadığında bu yobazlar ellerinde bulundurdukları güçle bir çok insanın gırtlağını kesmekten zerre pişmanlık duymayacaklardır. bu kin o kadar güçlüdür ki; din kisvesi altında insanları uyutmak adına getirdikleri öğretileri kabul etmeyenlerei sürmekten, kırbaçlamaktan ve öldürmekten asla korkmayacaklardır. bu yazdıklarım abartı gibi gözükebilir fakat dünyada yaşanmış örneklerden yola çıkarak o kadar da imkansız gözükmüyor.
sözlük gündemine bomba gibi düşmek isteyen yazar saçmasıdır. ve yobazlığa yeni bir açılım getirmiştir. alkışlıyoruz.
(bkz: sözlügü yobazların basması) gibi başlıklardan sonra erdoğanın laiklik tanımı gibi sözlükte de yobaz tanımı yapılmaya başlamıştır.
(bkz: hayırlı olsun)
dinim kinimdir diyenlerdendirler.
http://www.mizahvecizgi.c.../upimages/YOBAZ_vakca.jpg
(bkz: deve kini)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.