bugün

görsel

Seriatciymis.islam davetiyesi yaymaya gelmismis.
(bkz: ışid militanı)
(bkz: sahte müslüman)
(bkz: Ebu hanzala)
Gereksiz yazar.
Kendisine ve düşüncelerine itaat etmek, dinine girmek istediğim yazar.

yalnız bir şartım var. Cennette 80 huri ve kate upton'un +1 olarak verilmesini isterim.

evet. Bir de Kıble ne tarafta kanka?.
Bu asrın ashab-ı kehfleridirler kalıcı olanı geçiçi olana tercih edip istikametini belirleyenler ve kazanacak olanlardır.
Klasik imam hatip lisesi ergeni. Ulan birkaç saat sonra yaz tatiline girecek bunlar ama başta ben olmak üzere yobazsavar yazarlarımız kendisini bol bol g*t edecektir bu yaz tatilinde. Bunlara hazır ol ergenus.
(bkz: yobaz)
Dalga geçtiğini düşünüyorum.
adam ne olduğunu nickinde gayet net açıklamış zaten söylenecek söz yok maalesef.
Tipik vehhabi kırması kalın kafa, ilimsiz dayanaksız klasik tekfirci zihniyet, daeşle ortak itikadı taşıyan cahil kişi

Kendisine yanlışlarını anlatmama rağmen anlamamakta ısrar etti ki bu tip insanlar ilimden ve ince anlayıştan nasipleri olmadığı için laftan da anlamazlar

Bakın yeni nesil vehhabi kırmaları sapık itikadlarını amelde dört hak mezhebe dayandırmaya çalışırlar ki aslında mezhebsizin önde gidenidirler

Mezheb imamlarının görüşlerini tahrif ederek kendi sapıklıklarına alet ederler bunlar haricilerin torunlarıdır en ufak şeyden adamı kâfir damgası vuran ahmaklardır

Kendileri az bir şey islam'la nasiplenince milleti küçük görüp kendini adamdan saymak için millete de kâfir derler
Neden işide katılmadığını burada atıp tuttuğunu merak ettiğim çöl bedevisi çomar yazar.
önüne geleni kafir ilan ediyor. kafirlik mertebesini de düşürdü bu müslüman. bre deyyus sen kimsin benden başkasına kafir dersin bu sözlükte. sözlükteki en güzel kafir benim bikere.
ayrıca selefiliğin tam vücut bulmuş hali bu. hadi git ışid de katıl.
Şeyh saite kahraman diyen akıl fukarası bir yazarımsı.
Aklı yok fikri var mk.
Üsteki de vehhabi kırması olunca arkadaş oluyor tabi, vehhabiler aslında mezhep falan tanımazlar tanıdıkları nokta ibni teymiyye veya ibni abdulvehab'ın sapık görüşlerine muvafık düşen şaz görüşleri mezhep diye millete yutturur ya da mezheb imamına iftira ederek şöyle dedi diye yalan söylerler

Bunların gerçek islam dediği kalın kafalılık ve ilimsizlikten başka bir şey değildir.
Mahmud efendi hazretlerinin şeriata muvafık düşen her sözünün arkasındayız

Kendisi dört sünneti terkettigimi gören arkamda namaz kılması diyen mübarek​ zattır

Biz hululdan beriyiz, haşa Allah'tan parça kopmadan beriyiz o sözün izahıtının videosunu attım​ karşı delil getireceğine liseliler gibi Mekke müşrikleri de aynı sözü söyledi falan dedi

https://youtu.be/LoQ7IK_DmoQ

Videoyu bir daha attım önyargıli olmayan istifade eder

Kendisi dört mezhebi tanırmis hangi mezhebtensin diye sordum cevap yok çünkü mezhep falan tanımazlar kendi görüşlerine muvafık şaz görüşleri mezhep diye millete yutturur bunlar

Bunlar daeşle aynı fikir sahasının ürünü yeni yetme kalın kafalılar ayet hadisin zahiriyle amel edilmez ayet hadisin muctehidlerce yapılan ictihadlarla amel edilir

Bunlar selef tanıdığını iddia ederler maide süresi "kim Allah'ın indirdiği ile hukmetmezse onlar kafirlerin ta kendileridir" ayetiyle yöneticileri kâfir sayarlar

Halbuki bu sözde selefiler (vehhabi kırmaları) ibni Abbas tan şunu nakletmezler "bu ayet gücü yettiği halde hükmetmeyenlere samildir"

işte bunlar ne anladiysa onunla amel eden sapıklardır

haricilerde hüküm ancak Allah'ın dir diyerek hz.ali radıyallahu anh efendimizi tekfir ettiler işte bunlarda o haricilerin günümüzdeki torunları kafa basmadigi için ayetin zahiriyle milleti tekfir ederler bunlardan Allah'a sığınırız.
apaçık troll amk amma ağlaştınız, donuz atıp geçin. benim anlamadığım mahmut efendi dedikleri adam kim aq? türkiye iyice geri zekalı yuvası olmuş.
boynunda nazar duasıyla gezen yazar. akılı selim atistelere laf etmesinde, isterse peygamberliğini ilan etsin o inananların sorunudur.
Sanal ortamda din adamı kimliğinde surf yapan yazardır. Tesadüfün bu kadarı, cübbeli ahmet hoca da jet ski yapardı, yoksa yeni bir hoca mı doğuyor? Kılavuzu islam olanın burnu boktan çıkmazmış ya...
(#36908178)

görsel
gaiptengelenadam - ÖYLE başlığa böyle cevap.
Donuzlu müşrik.
neyse biraz açıklayıcı yazayım. dinci olabilirsin ama dinini kendince ve diğer fikirlere saygılı olarak yaşayabilirsin. hayvan gibi laikliğe, Atatürk'e, Cumhuriyet'e saldırarak değil. cahil müslüman dinin ne olduğunu, Kur'an-ı Kerim'de hangi ayetin olduğunu, Allah'ın neyi emrettiğini araştırmaktan çok bunlara saldırır ki Atatürkçü biri olarak dine saygılı da biriyim ben. eğer bunları yapıyorsan bir şeyleri haketmişsin demektir. akıllı adam kendisine böyle laf getirmez. bilmem anlatabildim mi?
Işid militanı kıçına tekmeyi basıp sozlükten siktiredin.
On birinci nesil silik.