bugün

toplu taşımalarda, dinci erkeklerin sadece türbanlılara yer vermesi otobüste, Metro'da, metrobüste, toplu taşımalarda dikkat ettiğim olaydır.

sonra da özgürlükten falan bahsederler ve türban kısıtlanıyor der bu götelekler. size erkek diyenin, size centilmenin diyenin amına koymak lazım aslında.
iki yüzlülüktür.
bir kaç kez şahit olduğum hede. ama tam olarak genelleme yapılabilir mi bilmiyorum.
Diyer kadinlarin gotu got deyildir bebeyim. Herkes anlayamaZ.
kesinlikle doğru tespittir. bir dinci olarak kesinlikle götü başı açık kadınlara yer vermiyorum. tabi 50 yaş ve üstüyse yaşlılığına hürmeten yer veriyorum. kızlara hiçbir koşulda yer vermem zaten. sadece çok sıkışık olur ve onca erkeğin içinde kalır ve rahatsız olduğunu anlarsam o zaman yer veririm. ayrıca neden amı var diye bir insana yer vereyim ki?(yaşlılar hariç) sonuçta kadın erkek eşit değil mi? öyle demiyor muydunuz yarramın kurma kolları?

ayrıca süslü kokonaların da yaşlılara yer vermediğini unutmayalım. o götü başı açık zilliler elinde telefon kulağında kulaklıkla yaşlı mı var, hasta mı var sakat mı var siklemezken, sabah akşam yerin dibine sokmaya çalıştığınız dinci kızlar hemen yerlerini veriyorlar. bu da benim gözlemimdir.
Kardeş genelleme yapmayın. Müslüman bir genç olmam hasebiyle her türlü benden büyük insanlara ; gerekirse yaşıtlarımdan elinde bavul vs. olanlara dahil yer veriyorum. az daha hassasiyet istiyorum kardeşlerim
sadece türbanlılara yer veren erkeklerdir.
her gün metrobüste görülendir. yanında koca kadın bekler ama adam metrobüse türbanlı biner binmez ayağa kalkar. buyur abla der. insanlık bunlarda böyle. tabandan tabana.
sadece asılsız bir iddiadır. şahsen kanıtlanmıştır. defaatle hemde.
yer verdiği kızla ciddi düşünüyordur.

zaten başka türlü düşünme şansı yoktur.
güncel Önemli Başlıklar