bugün

bu twiti atan şahısta görebileceğiniz ahlaksızlıktır, üsküdar belediye başkanlığına seçilen sinem dedetaş' a iftira atmaya başlamış, neymiş '' hanfendinin bir önceki görevinde akrabasını zenginleştirme gibi bir huyu olduğunu konuşuluyormuş '', bu tip muhtemelen akpnin zengin ettiği aktaparlardan biri ama iftira atıp, yalan söylemek en önemli özellikleri.

https://twitter.com/MTalh...tatus/1776227647766290677
Valla her kesimde var o, yeterki fırsat bulsun yetkili olsun gözünün yaşına bakmazlar.
Türkiye'nin kamburu olan ahlaksızlık türü.
şu anda çektiğimiz türden ahlaksızlık. soruları çalıp, kendi yandaşına verip, hiç hak etmediği konumlara getirip, devletin yüklü miktarda parasını çalan, garibanların hayattaki olanaklarını çalan herifler karşısındaki herkesi 'dinsiz' olmakla suçluyor. Kendini de haklı görüyor. Bu akıl almaz kibir ve kendini beğenmişliği yanlış görmüyor.
sen harbiden cahilsin daha attığın videonun içeriğini bile bilmiyorsun. o görüntüler kerbelayı anlatan şiilerin kendilerini zincirle dövdükleri olay. sen dinsiz olarak yaşamaya devam et cenaze namazına gelenin neyse.

dinsizler kadar olmayandır.
salak ne bilsin şiayı, ne bilsin onların dini ritüel adı altında sapıklığını!!!
https://twitter.com/Oteki...zlc7Grc3zHYOwyiw&s=19

Özet.
cumaya giderken bile gösteriş yaparlar. namaza gösteriş için giderler. dilinden gıybet, dedikodu, argo, küfür vs eksik olmaz. belden aşasını konuşur sürekli. kız kadını gözünü kesmekten durmaz.
öksüze garibana evsize aşşıza zırnık koklatmaz.

yukarıdaki çevremden çıkardığım sonuç. alayı da orman çocuğudur.
Bir gün yaralı bir kuş Hz. Süleyman'a gelerek, kanadını bir dervişin kırdığını söyler. Hz. Süleyman, dervişi hemen huzuruna çağırtır. Ve ona sorar;

"Bu kuş senden şikâyetçi, neden kanadını kırdın?"

Derviş kendini savunur;

"Sultanım, ben bu kuşu avlamak istedim. Önce kaçmadı, yanına kadar gittim, yine kaçmadı. Ben de bana teslim olacağını düşünerek üzerine atladım. Tam yakalayacağım sırada kaçmaya çalıştı, o esnada kanadı kırıldı."

Bunun üzerine Hz. Süleyman kuşa döner ve der ki;

"Bak, bu adam da haklı. Sen niye kaçmadın? O sana sinsice yaklaşmamış. Sen hakkını savunabilirdin. Şimdi kolum kanadım kırıldı diye şikâyet ediyorsun?"

Kuş'un kendisini savunması Hz. Süleyman'ı da şaşırtır;

"Efendim ben onu derviş kıyafetinde gördüğüm için kaçmadım. Avcı olsaydı hemen kaçardım. Derviş olmuş birinden bana zarar gelmez, bunlar Allah'tan korkarlar diye düşündüm ve kaçmadım."

Hz. Süleyman bu savunmayı doğru bulur ve kısasın yerine getirilmesini ister. "Kuş haklı, hemen dervişin kolunu kırın" diye emreder. Yaralı kuş o anda; "Efendim, sakın öyle bir şey yaptırmayın" diyerek öne atılır.

"Neden" diye sorar Hz. Süleyman. Kuş sebebini şöyle açıklar;

"Efendim, dervişin kolunu kırarsanız, kolu iyileşince yine aynı şeyi yapar... Siz en iyisi mi, bunun üzerindeki derviş hırkasını çıkartın... Çıkartın ki, benim gibi kuşlar bundan sonra aldanmasın."
Ülkemizde bolca görülebilecek ahlaksızlık.
her b*ku yer

ben müslümanım deyip kurtulmaya çalışır.
Ahlaksız ahlaksızdır. Kişinin şuna inanıyorum demesi bir fark oluşturmaz.

Ama ahlaksız ise islam dinine göre yanlış yoldadır.
dinsizlerin ahlaksızlığı tecavüzleri karşısında bir hiçtir. bu dinsizler neler yapmış oluyalım.

https://www.ensonhaber.co...an-taciz-tecavuz-vakalari

CHP'de gündem yine parti içinde taciz-tecavüz vakaları...

CHP yönetiminin ısrarla örtbas etmeye çalıştığı vakaların yanı sıra yenileri de gün ışığına çıkıyor.

Son taciz olayı ise Erzurum'da meydana geldi.

CHP Erzurum il Başkanı Bülent Oğuz, parti binasında çalışan çaycı kadını taciz ettiği iddiası üzerine dün görevden alındı.

18 iLDE 33 VAKA
CHP'de son olarak Erzurum'da yaşanan son taciz-tecavüz vakasıyla birlikte bu sayı, Türkiye'de 18 farklı ilde 33'e yükseldi.

CHP'de yaşanan 33 taciz-tecavüz sayısının illere dağılımı ise şöyle;

"istanbul'da 8, Yalova'da 1, Bursa'da 2, Tekirdağ'da 1, Kocaeli'de 1, izmir'de 2, Aydın'da 2, Muğla'da 2, Antalya'da 5, Konya'da 1, Adana'da 1, Hatay'da 1, Sivas'ta 1, Kırıkkale'de 1, Giresun'da 1, Artvin'de 1, Bitlis'te 1, Erzurum'da 1"
tecavüzden iftiraya kadar her türlü pisliği dini kullanarak yapar.
imanımız var diyerek aklı bilerek ret eden ve yaratanın en büyük nimetini yok sayan cahil insanlardır.
cehaletinin sonunda ne bir ahlak ne bir etik değeri oluşmamış olup utanma duygularını yok etmiş kimselerdir.
Her boku yer bu orospu çocukları işlerine gelmeyince siz islama saldırıyorsunuz ayağı yaparlar.

Asıl islam düşmanı bun menfaatçi orospu çocuklarıdır.
en büyük hayatı orta öğretimde "din kültürü ve ahlak" dersini aynı cümle içinde literatüre sokup din ile ahlak'ın aynı olduğu algısını yaratarak yaptık. oysa ahlak ne kadar da önemli bir olguymuş. ve dinsiz olunup ahlaklı olunabiliyormuş. ya da tam tersi.
Haram yiyip elhamdülillah derler.
128 milyarı çalar

kıl tüy

yok heykel meykel palavralarının arkasına saklanırlar

melihin diktiği dinazor heykeli kaç paraydı ?
dincilere göre büyük günah domuz eti yemek ve alkol içmektir. diğerleri sorun değil.
Dinsiz ahlaksızlığından farkı yoktur. Ahlaksız, ahlaksıztır. Dincisi, dinsizi olmaz.
Din tüccarlığı yapanların ahlaksızlığıdır.
Her türlü teraneyi yerler ama bunları dini istismar ederek yaparlar.
Her türlü pisliklerine kılıf bulmaları darul harp gibi rivayet gibi icma gibi.

icma ne amk üç beş şarlatanın kılıf uydurması.
Bir kişinin yaptığı yorumu herkese mal etmek doğru değildir. Ayrıca konya başıığına girip insanların nasıl nefret kustuklarına da bakabilirsiniz.

Hiç tanımadığım birisi bana sırf konyalı olduğum için yobaz veya çomar gibi ifadeler kullanabiliyorsa bi problem var demektir.
konya'da böyle bir deprem olsa izmirliler böyle tepki vermezdi bu yorumları yapan dincilerle aramızdaki fark işte tam da bu.

görsel
güncel Önemli Başlıklar