bugün

adiliktir, şerefsizliktir. bir müslüman olarak söylüyorum bunları. adam kuran-ı kerim satıyor parayla. ulan allah kuran-ı kerimi sen satıp para kazan diye mi gönderdi?

öte yandan her ramazan bazı din hocaları çıkıyor bilindik sureleri, kurandan alıntılar yaparak halkı uyutuyolar. 600 bin lira kazananlarda var. buradan soruyorum elinizi vicdanınıza götürün ülkede o kadar aç insan var 600 bin lira ne demek? hemde din üzerinden kazanıyor. peygamber efendimiz sarayda mı yaşıyordu?

din üzerinden para kazanmak bir müslüman olarak beni utandırıyor.
(bkz: nihat hatipoğlu)
soruyorum size.. oruç tutmayıpta fakirlerin büyük kısmını doyursa daha sevap değil mi?
(bkz: internet üzerinden para kazanmak)

Alternatifi.

Ama tabii din uzerinden daha kolay. Eger size yetmezse dinden kazandiginiz (nasi ac gozluyseniz) Ek is olarak interneti kullanabilirsiniz.
http://galeri8.uludagsozl...-para-kazanmak_816978.jpg
(bkz: muhammed)'in 40 yaşındaki bir dul kadınla evlenmesi. sonra kendine din kurup kitap indirmesi. daha sonra karı sayısını 13e yükseltmesi. daha daha sonra ahzap 51nci ayeti indirme cesareti göstermesi. daha daha daha sonra kırmızı kadife ganimeti araklaması. vs..vs..

iyi tüccar her daim kazanır.
(bkz: şeytan taşı satmak).
(bkz: şeytan taşlamak).
Bir de ırkı da ekleyerek yapanlar var. (bkz: altan tan) (bkz: hüda kaya)
(bkz: nimetullah erdoğmuş)
ateistler cehennemde çatu çutu yanacakmış

bunlarda Nurileri kovalayacakmış.
dini vecibelerini yerine getirmekle yetinmeyip ve hatta göz önünde olmayanlarını sallamayarak, din ticaretine soyunmakla mümkündür. pek bereketli bir ticarettir: (bkz: recep tayyip erdoğan mitolojisi/#26083450)
(bkz: Recep tayyip erdoğan)
(bkz: Fetullah gülen)
(bkz: kuranda ganimetten bahsedip üretimden bahsetmemesi)
görsel
akabe tarafından zirveye çıkarılmıştır
ortalık hocadan gecilimiyor aq.
şeyhlik işinde iyi para var. zamanında atamadık kendimizi bir dergaha tarikata falan.
takacaktık kafaya bi tane takke bi sarık, sonra paranın dibine vuracaktık.
1.kural : insanları kuranı arapça okumaya yönlendirin. böylece kendileri anlayamasın

2.kural : yinede türkçe kuran okumak istiyen olursa kuran anlaşılamaz, anlamak için ciltlerce ilmihal kitapları bitirmek lazım diyerek onların gözünü korkutun.

3.kural : bolca hadislerden yararlanarak masallar anlatın.. mesela mehdi nasıl gelecek, isa gökten nasıl inecek, kabir azabına gelen korkunçlu yaratıklar, kıyamet alametleri, cinlerin gizemi gibi masallarla hikayenizi güçlendirin. zira insanlar masal dinlemeyi çok sever.

4.kural : hristiyan ve yahudilerin tamamı sanki işi gücü bırakmış her saniyelerini islamı yok etmek için uğraşıyormuş gibi bir izlenim oluşturun.
en iğrenç ticarettir.
raamazandaki ekran hocaları yaptığıdır.
(bkz: grand theft religion)
mesela beş vakit namaz kılmamaya rağmen umreye gittiğini belli etmek, koltuğu sağlama almak için çalışanlara falan hurma dağıtmak buna girer mi merak ettim.
hep söylediğim gibi: bu din işinde çok para var.
Bir parti var bu işi yapan ona gidin bakın hala ordalarmı.
güncel Önemli Başlıklar