bugün

hocam! "fetullah gülen müslüman değildir" diyebilir misiniz?
okulda din öğretmeni olmadığı için din derslerini bütün öğretmenlere dağıtmışlar. Haftaya okulun en yaramaz sınıfının din dersine gireceğim. O çocuklara din anlamında hiçbir şey öğretemem ama onlar benim dinimi değiştirir kesin. Ahaha.

Gelebilecek sorulara şimdiden çalışayım da zorluk çekmiyim. Müdürün görmez yanından matematik işlemeyi düşünüyorum ama olsun.
bak ben sordum ikitane yazıvereyim buraya.

ps : din öğretmenimiz daha önce camii imamıydı.

birincisi : imamlar kıldırdıkları namazlardan para alıp işlerini yapıyorlar. siz de 5 sene imamlık yaptınız ve namazı bir iş olarak yaptırıp parasını almışsınız. daha sonra para için değil Allah için namazınızı kıldınız mı ???

cevap : hayır.

ikincisi : hocam biz namazın sünnetini kılarken niyet ettim .......... namazının sünnetini kılmaya diyoruz. sünnet hz. muhammed'in yaptıklarıdır. peki hz. muhammed nasıl niyet ediyordu ?

cevap : ?!?!?!?!?!?!?!
Ekmeleddin dini ekmeğemi tapıyor acaba ?
Bugün zorunlu din dersinde dinde zorlama yoktur ilkesini mi öğreneceğiz hocam.??
"arabanızın anahtarını alabilir miyim?"

kim bilir, badem bıyığının hatrına verirdi belki sorsaydım zamanında.
amerika da doğsanız büyüyünce müslüman olma ihtimaliniz yüzde kaçtı pardon milyonda?
çok saçma olabiliyor. cevaplamak için önce soruyu düzeltiyoruz beraber.
birden fazla olan sorulardır.

Kur'an'da nur suresinde said-i nursi'nin geleceği yazıyormuş. Ama bunu normal insanlar göremez diyorlar. normal insan göremezse söyleyenler nasıl görüyor? Kahin mi bunlar, yoksa yalancı mı?

Bütün cemaatler, bayanlara erkeklerle normal bile konuşmanın haram olduğunu belirtiyor. buna neyi dayanak gösteriyorlar? Eğer hadis ise Hadislerin sahih olduğu ne malum?.
neden mizah?
Para karşılığı, din öğretmek caiz mi?
karınızla nasıl tanıştınız?
öğrenciye göre değişen sorulardır. kimisi piçlik yapmak için soru sorar, kimisi ciddi sorular.
yobazlık günah mıdır.
Erkek din öğretmenlerinin özel olarak pantolonlarının bolluğu, bilgilerinin bolluğundan mı kaynaklandığına yönelik sorudur.
merak konusu sorulardır.
istek rica belirtebilir.
- hocam sizde şeytanlı meytanlı video var mı?