bugün

anlamsızca inektir. zamanında "yavrucuğum, evladım niye kasıyosun kendini" diye çok tokatlamışımdir bu tipleri.

tabii, takiyyecinin kralı da olabilir, o ayrı.
ateist imam in anti tezidir.
kopya çeken öğrenci. gayet doğal zaten din yazılısına çalışan öğrenci de bulunmaz pek.
din sinavindan yuz almak icin dindar veya inaniyor olmak gerekli olmadigi icin gayet normal bir durumdur.
(bkz: khutuck)

ateist olmak dini bilmemeyi gerektirmez, dini bilip de sevmemenin sonucu da olabilir.
zaten ateist olmak için öncellikle inanmadıgınız ve varlıgını kabul etmediginiz dini çok iyi bilmeniz gerektiginden gayet normal karşılanacak durumdur. * *
(bkz: bana fatiha duasının türkçe mealini söyle)
şuncacık yaşta ateizmi benimsemiş olmasıyla şaşırtan çocuk. düşük bir ihtimal olmakla beraber eğer hakikaten bazı yollardan geçerek ateist olmuşsa 100 alması gayet makuldur fakat öyle değilse kopya çekmiş olabilirliği yüksektir zira 100 almak için salt genel kultur kifayetsiz kalacaktir.

edit büdüt: elemanın deist olma olasılığını düşünememişim. (bkz: vay beni vaylar beni)
şayet laik* bir devletin çalışkan ve üretken bir bireyi olmak amacıyla alınacak bir nottur.bu notu alan ne dinsiz , ne takiyyeci , ne de nurcudur.sadece geleceğini kazanmak istiyordur.
din kültürü ve ahlak bilgisi sınavlarında iman ölçülüp değerlendirilmediği için olası bir durumdur.
gayet doğal durum. çünkü ülkemizde din dersleri zorunlu ders olarak veriliyor ve diğer derslerden de ayrı tutulmuoyr. kitabı var. açıyorsun okuyorsun. sınavda da zaten onlar soruluyor. buna ek olarak boynunda hacıyla din dersine giren arkadaşlarımız da vardı bizim ama din dersinde başka dinlere ne kadar yer verilmekte tartışılır.
biri beni mi çağırdı

(bkz: kolibandı)
düşmanını iyi tanıyan öğrencidir.*
ezberi kuvvetli öğrencidir.
"herşeyi bileceksin, işine geleni yapacaksın" sözünü en iyi uygulayan zat-ı muhterem
(bkz: eğitim)
(bkz: öğretim)
aklını kullanmış olan öğrencidir.
işiyle özel hayatını birbirinden ayrı tutmayı başarmış öğrencidir...
dersıme calısır yuzu de alırım dıyen öğrencıdır.
ayrıca bı sınvada yuz almak ıcın dınlı yada dınsız olmak da gerekmez.sınavlarda gecmenın dını ımanı calısmaktır.
allah yoktur diyen bir komünist liseli öğrenci türevide vardır bunun..ama 1 kredi 1 kredidir diyip 100 getirir..çalışırlar ama çalıştığı konualra inanmazlar..
eğer ders öğretilmeden yazılı yapılıyorsa belki şaşılınabilecek bir durumdur, kaldı ki daha önceden başlıkta yazıldığı üzere "bir şey hakkında yorum yapabilmek için, yorum yapılacak şeyin bilinmesi gerekir" önermesiyle bu şaşkınlığın da mantıksızlığı rahatça gösterilir. bu olayın tersine, eğer ders anlatılıyor ve anlatılan yerden sorular geliyorsa bu durum ancak "e ne var damına konayım!?" sorusuna sevk edilebilir.
Köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyen öğrencidir.
dersine çalışmış öğrencidir. ne bi eksik ne bir fazla.
neyi reddettiğini bilen kişidir. doğrusu da budur.
dine inansa * imam olabilecek dinsiz insandır.