1. 1.
  yasakçı zihniyete hayır! akp sansürüne hayır! bu ülkenin gençleri konuşmaya devam edecektir. yaşasın onurlu sözlük direnişimiz! yaşasın tam bağımsız yazarlar birliği!

  ek: başlık bana kalmış. olsun normaldir sakinim.
  5 ... kurtcebe noyan
 2. 2.
  dinden bahsetme, siyasetten bahsetme, maçtan bahsetme ee ne kaldı geriye sayın entelektüel insanlar?
  2 ... sekerlisu
 3. 3.
  sözlükleri ticari açıdan dibe yollayacağından yönetimler tarafından yapılmayacak olandır. tartışma olan yerde hit olur. maalesef çark böyle dönüyor ve gerek ekşide gerekse uludağda şahsi kanaatimdir kasıtlı olarak bulundurulan hatta belki de yönetimlerin de parmağıyla troller at koşturuyor. troll demek zaten kafadan tartışma ortamı demek burası açık. ha ben siyaset neyin istemiyorum diyorsan da tematik sözlükler mevcut. oralarda takılınabilir. interaktif sözlük sayısı sozlukspot tabanlılar hariç nerden baksan 100 küsür. aç bak seç katıl falan öyle şeyler yap işte.
  1 ... vasili ivanovich koslov
 4. 4.
  benim bir fikrim vardı. isteyen din ve siyaset başlıklarını gizleyebilecekti. bunun için bu başlıkları bir düzen altına sokmak lazım. bunu da yazarların kendi yapacak. yani bir başlık açarken (giri girerken değil) başlığın neyle ilgili olduğunu belirten bir kutucuk işaretleyecek. mesela siyaset hakkında yazıyor, siyaset seçeneğini seçecek, ondan sonra başlığı açacak. böylece siyaset hakkındaki başlıkları görmek istemiyorum seçeneğini seçenler, o konudaki başlıkları görmeyecekler. sadece siyasetle de sınırlandırılmaz tabi. her konuda seçenek koyabilirsiniz.
  1 ... anambunelan