1. 1.
  din saçmalığının temellerinden birini oluşturur.
  1 -7 ... yeralti zamburu
 2. 2.
  ademoğlunun öldürme bahanelerinden birisidir. öldürecektir insanoğlu kendisi gibi olmayanı. ya derisinin renginden dolayı, ya cinsiyetinden dolayı ya da ırkından dolayı. bu sözlükte "ermeniler insan mı ki" diyeni de gördük. dine saçma diyeni de gördük, dindarın beyniyle, dinsizin ahlakıyla dalga geçeni de gördük. işte bu başlık vesilesiyle de dine saldırmak için pusuda bekleyen ateist fanatiklere gün doğmuş oldu.
  3 -1 ... dis guclerin oyunu
 3. 3.
  (bkz: 1972 munih olimpiyatlari)
  ... camp nou
 4. 4.
  dinsizlik saçmalayıcılarının insan faktöründen kaynaklanan her olumsuzluğu dine bağlama adetlerindendir. şurda adam gibi bir yorum görseydikte usülüne uygun cevap verebilseydik keşke.
  1 -1 ... haricname
 5. 5.
  tıpkı "allahü ekber" nidalarıyla insanları öldürmek kadar acıdır. ve eminim bunlar yaradanın en nefret etiği zavallılardır.
  edit: imla
  2 -2 ... thelma
 6. 6.
  haçlı seferleri sayılabilir.

  haçlı seferleri islam kültüründeki gaza ile aynı ideolojiye sahip gibi dursa dahi asıl amaç hristiyan ülkelerin kendi çıkarlarını gözetmek için hem insanlara hemde şehirlere karşı katliamlar yapmış olmasıdır. bunun için 1202 de istanbulu talan edip yine bir çok kendi dininden insanları öldürmeleri yada birçok kere kudüse doğru yol alırken önlerine gelen her şehiri tahrip ve talan etmeleri, oralardaki halkı yok etmeleri gösterilebilir.
  1 ... falbaktimyokcikti
 7. 7.
  (bkz: holy wars)
  ... bossman
 8. 8.
  altında ekonomik çıkar barındırır.
  1 ... akilluslu